Yükleniyor...

Anthony Scaramucci’den Bitcoin (BTC) için cesur tahmin!

Ünlü yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin'in (BTC) halving sonrası 170 bin dolara ulaşacağını belirtti.

btc bank nedir

Ünlü yatırımcı Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) halving sonrası 170 bin dolara ulaşacağını belirtti.

Bitcoin maksimalistliğini sürdüren SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, sektörün gidişatına yönelik cesur bir tahminde bulundu. Scaramucci, kripto yatırımcılarının merakla beklediği Bitcoin yarılanması (halving) sonrasında BTC fiyatının ulaşacağı seviyeye değindi.

Scaramucci’ye göre, Bitcoin yarılanması sonrası kripto para piyasasında bahar havası esecek ve BTC altı haneli fiyatlara erişecek. Bu durum, altcoin’lerde de yükseliş senaryosunu ortaya çıkartacak.

Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) boğa koşusu yaşayacağını düşünüyor

SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasası için yaklaşmakta olan boğa koşusuna dikkat çekti.

scaramucci bitcoin btc

Scaramucci, Nisan ayında gerçekleşmesi beklenen halving’ten sonra BTC için ralli beklentisi olduğunu dile getirdi. Ünlü yatırımcı, BTC’nin 170 bin dolara ulaşacağını öngördü.

Blok yüksekliğine bağlı olarak gerçekleşen Bitcoin halving’inin Nisan 2024 tarihinde tamamlanması bekleniliyor. Her 210 bin blokta bir gerçekleşen halving, BTC için boğa başlangıcı olarak yorumlanıyor.

Ünlü yatırımcı Scaramucci de BTC’nin halving sonrası yeni zirvelere ulaşacağını ve altı haneli fiyatlara erişeceğini düşünüyor. Geçtiğimiz hafta Scott Melker’in podcast’ine katılan Scaramucci, geçmiş verileri öne sürdü. Scaramucci, “Diyelim ki Nisan ayında 50 bin dolardayız, o zaman 200.000 dolarlık bir sonuç olur. Diyelim ki 60.000 dolardayız, halving sonrası 240.000 dolar olacak” diyerek BTC’nin dört katı yükseliş yaşayabileceğini ileri sürdü.

Scaramucci, geçmiş halving verilerinde de benzer sonuçların görüldüğünü ve BTC’nin her halving’ten sonra yükseliş yönlü ilerlediğini ileri sürdü. Bu verilerden yola çıkan Scaramucci, cesur tahminiyle kripto yatırımcılarından ilgi gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner