Yükleniyor...

Shiba Inu’da (SHIB) vakit daralıyor: Tamam mı devam mı?

Teknik yapı açısından karar verici bir noktaya gelen Shiba Inu (SHIB) kısa süre içinde patlama yapabilir.

grafik

Teknik yapı açısından karar verici bir noktaya gelen Shiba Inu (SHIB) kısa süre içinde patlama yapabilir.

Memecoin tutkunlarının yakından takip ettiği Shiba Inu (SHIB) bir süredir sessizliğini koruyor. Diğer memecoin‘lere kıyasla biraz unutulan SHIB teknik analize göre kritik bir seviyeye geldi. Bu süreçte yukarı veya aşağı yönlü yapılacak sert bir hamle, SHIB’ı ön plana atacaktır. Düşen trendin kırılımında genel olarak sert yükselişlere şahit olsak bile konu memecoin olunca işler biraz farklılık gösterebiliyor.

Yaklaşık olarak üç haftadır negatif bir görünüm çizen SHIB kırılımı yaparak hacimli bir yükselişe imza atabilir mi?

Akümüle sürecinin nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor!

Düşen trendi aşamayarak önemli bir bölgeye geri çekilen SHIB haberin yazımı itibarıyla 0,00000899 dolardan işlem görüyor. Başta trend kırılımının istikarlı ve hacimli olması, daha sonrasında ise memecoin’lere duyulan talebin artmasına bağlı olarak SHIB’te keskin bir yükseliş izleyebiliriz. Öte yandan, güncel süreçte Dogecoin (DOGE) ve Floki Inu’nun (FLOKI) fiyat hamleleri de SHIB’i etkileyebilir.

Memecoin’lerin popülaritesini kaybetmesi, BTC’nin 42.500 dolara doğru gevşemesi veya BTC dominasyonunun sert yükselişi gibi unsurlar, SHIB’i sarsacaktır. Böyle bir senaryoda satıcıların eli güçlenip, fiyatı sırasıyla 0,00000844 – 0,00000799 ve 0,00000751 dolara kadar çekebilir. Özellikle de gri alanın kaybedilmesi halinde paritede sağlam bir ayı hakimiyeti gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2024 02 05 12.00.30

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner