Yükleniyor...

AntPool, Merge’den Sonra Müşterilerinin Varlıklarını Ethereum’da Tutmayacak

AntPool, Merge yükseltmesinin ardından müşterilerinin varlıklarını Ethereum'da tutmayacağını açıkladı.

antpool

AntPool, Merge yükseltmesinin ardından müşterilerinin varlıklarını Ethereum’da tutmayacağını açıkladı.

Madencilik devi Bitmain tarafından yönetilen AntPool, Proof-of-Stake algoritmasına geçişin ardından müşterilerin varlıklarını Ethereum’da tutmayacağını dile getirdi.

AntPool, Müşteri Varlıklarını Ethereum’da Tutmayacak

Merge, Ethereum’un proof-of-work algoritmasından proof-of-stake’e geçmesini sağlayacak. Bu geçiş, işlemlerin madenciler tarafından doğrulanması ihtiyacını ortadan kaldıracak.

AntPool, Ethereum kullanıcılarının ödül madenciliği için işlem gücünü paylaşabilecekleri bir madencilik havuzudur. AntPool, kullanıcıların madencilik ödüllerini hesaplarına gönderir.

Şirket bugün yaptığı açıklamada, müşterilerin varlıklarını Eth 2.0 ağında tutmayacağını söyleyerek Merge yükseltmesinden önce anlaşmak için bir plan açıkladı.

Şirketin açıklamasına göre firma “sansür riski” sebebiyle böyle bir karar almış durumda. Bu, Ethereum doğrulayıcılarının Tornado Cash sebebiyle ABD yaptırımlarına bağlı olarak işlemlerin sansürlenebileceğine ilişkin artan endişelerden kaynaklanıyor.

“Eth 2.0, farklı ülkeler arasında sansür riski ile birlikte geldiğinden, AntPool, müşterilerin varlıklarının güvenliği adına kullanıcıların varlıklarını PoS zincirinde tutmayacak”

AntPool, müşterilerinden 3 Eylül’e kadar kendi özel adreslerini hesaplarına eklemelerini istedi. Firma daha sonra PoW madenciliği ödemelerini bu adreslere gönderecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner