Yükleniyor...

Anyswap (ANY) Coin Nedir?

Anyswap, blok zincirleri arasında çapraz kripto para ticaretini mümkün kılmayı amaçlayan bir Blockchain projesidir.

anyswap

Anyswap, blok zincirleri arasında çapraz kripto para ticaretini mümkün kılmayı amaçlayan bir Blockchain projesidir. Token’ların farklı platformlardan takas edilmesini sağlamak için oluşturulmuş bir protokolün dijital parasıdır. ANY coin ise projenin para birimidir.

2020 yılının Temmuz ayında başlatılan proje, DJ Qian tarafından kurulmuştur. Anyswap projesi, dijital varlıkların çeşitli platformlardan takas edilmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Platformun bir merkeziyetsiz borsası bulunmaktadır. Bu borsada kullanıcılar, kripto para alım-satım işlemleri gerçekleştirebilmektedir.

ANY Coin, Ethereum Blockchain üzerinde ERC-20 akıllı kontratıyla oluşturulmuştur ve 100 milyon adet ile sınırlandırılmış bir maksimum arza sahiptir. ANY, madencilik, ödül veya satın alım yöntemleri ile elde edilebilen bir kripto paradır. ANY coin sahiplerine, merkezi olmayan borsası Anyswap DEX’te listelenmeye en uygun kripto paraları belirleme özgürlüğü de vermektedir.

anyswap 1

Proje, farklı zincirleri destekleyerek yatırımcıların çeşitli dönüştürme avantajlarına sahip olmasını hedeflemektedir. Fusion platform standartlarına uygun olan Anyswap Coin’in amacı ise  yönetim ve hizmet tokenı olarak kullanım sağlamaktır. Anyswap’ın en önemli özelliklerinden biri, tokenin, kullanıcıların anında etkili bir şekilde kripto para alışverişi yapmasının yolunu açmasıdır.

Any coin’in avantajları ise şu şekildedir:

  • Elinde ANY Coin tutan kullanıcılar, ağ nodeları üzerinden oy kullanma ve yönetime katılma hakkı kazanmaktadır.
  • Sistem değişiklikleri ve önemli protokol geliştirmeleri de Any Coin sahipleri tarafından oylanmaktadır.
  • Holderlar Anyswap borsasında hangi para birimlerinin listeleneceğine karar verebilmektedir.
  • Ağ güvenliği ve çeşitli piyasa çözümleri sağlamaktadır.
  • Yatırımcılara göre orta ve uzun vadede değerlenmesi beklenen projelerdendir.
  • 6 farklı blockchain ağını desteklemektedir. Bunlar; Ethereum, Fantom, Binance Smart Chain, Polygon, Huobi ECO Chain ve Fusion protokolleridir. Bu yönüyle farklı kullanımlara izin vermektedir.
  • ERC20, BEP20 ve FSN standartlarını destekler, pek çok türde tokenın listelenmesine uygun algoritma ile protokole sahiptir.
  • Protokolün kullanıcıları, platform üzerinde gerçekleştirdikleri işlemler karşılığında token ile ödüller kazanabilmektedir.

ANY coin, Binance, Crypto.com, Gate.io ve Mandala Exchange gibi kripto para borsalarında listelenmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner