Yükleniyor...

Apecoin (APE) için sirenler çalıyor!

Bir haftadır aralıksız bir şekilde yükselen Apecoin (APE), teknik görünümünden dolayı tehlike sinyalleri vermeye başladı.

apecoin

Bir haftadır aralıksız bir şekilde yükselen Apecoin (APE), teknik görünümünden dolayı tehlike sinyalleri vermeye başladı.

10 Ekim’de yükseliş trendine başlayan bir dönemin popüler coin’i aynı teknik yapıyı korumaya devam ediyor. BTCdeki sert yükselişle beraber trendi biraz da olsa terk eden APE eski seviyesine geri çekildi. NFTlerin şu an için ilgi görmemesi, BTC fiyatının ani yükselişi ve APE’deki yükselen trend ele alındığı vakit, kısa vadedeki düşüş sinyalleri giderek artabilir.

Yüzde 7,50’ye yakın bir düşüş kapıda mı?

Yükseliş trendinin başladığı yeşil alan APE adına sağlam bir destek görevi görebilir. Haberin yazımı itibarıyla 1,087 dolarda fiyatlayan APE, trendini kırdığı zaman destek seviyelerini test etmek isteyecektir. İlk olarak 1,076 daha sonrasında ise 1,037 ve 1,007 dolara bir temas gerçekleşebilir. 1,007 dolara bir geri çekilme, güncel fiyattan yüzde 7,41’lik bir düşüşü ifade ediyor.

BTC’nin yukarı yönlü hamlesi, NFT’lerin yeniden ilgi görmesi veya APE’nin 1,105 doların üzerine atması gibi etmenler yükseliş sinyallerini kuvvetlendirecektir. Bu tür bir durumda direnç olarak takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 1,125 – 1,17 ve 1,207 dolardır. Özellikle de 1,207 doların kırılımı, APE’nin kısa-orta vadedeki fiyat hareketini rahatlatabilir.

Ekran Resmi 2023 10 17 10.44.47

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner