Yükleniyor...

ApeCoin (APE) Tüm Zamanların En Düşük Seviyesinde!

Bir dönemi kasıp kavurarak NFT pazarını sırtlayan ApeCoin (APE), 1,88 doları test ederek tüm zamanların en düşük seviyesine geldi.

ape

Bir dönemi kasıp kavurarak NFT pazarını sırtlayan ApeCoin (APE), 1,88 doları test ederek tüm zamanların en düşük seviyesine geldi.

NFT’lerin popüler olduğu süreçlerin başlıca unsurlarından biri olan ApeCoin (APE), bir zamanlarda 40 dolara ulaşarak çok büyük bir furya yaratmıştı. NFT’lerin popülaritesini kaybetmesiyle birlikte çöküşe geçen APE, hem NFT değerlerinde hem de coin bazında büyük oranda sarsıntı yaşadı. Ayrıca son 24 saatte yüzde 10,57 değer kaybı ile günün en çok düşen coin’i oldu. 1,88 dolara temas ederek şu ana kadar ki en düşük seviyesine gelen APE, düşüş devam ettiği sürece hangi fiyat bandına gelebilir?

Ekran Resmi 2023 07 07 11.10.47

ApeCoin (APE) Grafik Analizi

ATH değerinden bu zamana kadar yoğun bir satış baskısı gören APE, kısa vadede 2,52 doları test ettikten sonra rotasını yeniden aşağıya çevirdi. Destek seviyelerinden neredeyse hiç alıcı kitlesi bulamayan APE, soluğu 1,88 dolarda aldı. Borsalarda listelenmesinden beri en düşük değerine gelen APE, yatırımcı kitlesi ve NFT pazarı adına çok büyük bir endişe yarattı.

Peki ya grafikte en dibi test eden APE’de hangi fiyatlar takip edilebilir? Teknik analiz tarafında bu durumu değerlendirebilmek adına Fibonacci indikatörünü kullandık. 4 saatlik zaman dilimi için indikatör, sıradaki desteğin 1,64 dolar olabileceğini gösteriyor. Fiyatın yukarı yönlü hareket ettiği durumda ise APE adına izlenmesi gereken seviyeler sırasıyla 1,96 – 2,19 – 2,33 ve 2,52 dolardır. 2,52 doların üzerindeki kalıcık, APE’ye rahat bir nefes aldırabilir.

Ekran Resmi 2023 07 07 11.20.57

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner