Yükleniyor...

Shibarium Blockchain’den Yeni Duyuru Geldi

Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinden bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre, Shibarium Blockchain'in Ağustos ayında yayına girmesi bekleniyor.

Shiba Inu Yeni Is Birligini Duyurdu

Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinden bir yetkilinin yaptığı açıklamaya göre, Shibarium Blockchain’in Ağustos ayında yayına girmesi bekleniyor.

Shiba Inu (SHIB) geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, Perşembe günü gerçekleştirdiği bir röportajda, merakla beklenen 2. katman blokzinciri Shibarium’un, Ağustos ayında yayına girmesini planladıklarını belirtti. Kusama, önümüzdeki ay içersinde gerçekleşecek olan Toronto konferansını işaret ederek, Shibarium Blockchain’in faaliyete geçebileceğini belirtti.

Shibarium’un Test Süreci, Talep Gördü

Shibarium’un test ağı ve bir blokzinciri, geçtiğimiz aylarda Haziran ayı itibarıyla tahmini 16 milyon cüzdandan 20 milyon işlemle anlamlı etkinlik gördü. Shibarium test ağındaki bu tür faaliyetler, kullanıcıların büyük bir oranda ilgi gösterdiğini ortaya koyuyor. Ek olarak geliştiriciler, daha önce Shibarium’un metaverse ve oyun uygulamalarına odaklanacağını, özellikle de NFT sektörünün önümüzdeki yıllarda ısınması beklendiğini söylemişlerdi.

Metaverse, oyun, NFT ve memecoin gibi birçok alanlarda faaliyet gösteren shiba coin ekosistemi, büyük kitleleri bir araya getirip, ilgi çekmeye devam ediyor. Sosyal mecralarda tekrardan trend olan SHIB, sıradaki hamleleriyle birçok topluluğu meraklandırdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner