Yükleniyor...

Arthur Hayes, Yapay Zeka ile Bitcoin’i Ele Aldı

Bitmex'in eski CEO'su olan Arthur Hayes, Bitcoin'in (BTC) Yapay Zeka (AI) para birimi olacağını iddia etti.

istifa arthur hayes birmex ceo

Bitmex’in eski CEO’su olan Arthur Hayes, Bitcoin’in (BTC) Yapay Zeka (AI) para birimi olacağını iddia etti.

Kripto ekosisteminin tanınan isimleri arasında yer alan Arthur Hayes, BTC’nin AI para birimi yerine geçeceğini belirtti. BTC makimalisti olarak bilinen Hayes, AI teknolojisine olan güvenini BTC’ye dayandırarak, ilerki süreçlerde bu sektörün para birimi şeklinde kullanılacağını ifade etti. Çeşitli BTC yorumlarıyla bilinen Hayes, kripto paraların lideri için 760.000 dolar hedefine yeniden parmak bastı.

‘Yapay Zeka Para Birimi Bitcoin (BTC) Olacak!’

Son paylaştığı blog gönderisinde Hayes, Bitcoin ağının merkezi olmayan doğasının ve ağ kullanıcılarının kendi varlıkları üzerindeki kontrolünün AI teknolojisinin özellikleriyle uyumlu olduğunu öne sürüyor. Ayrıca Bitmex’in eski CEO’su, AI ve BTC’nin benimsenmesi iç içe geçerse, BTC’nin 2025/26’ya kadar 760.000 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Hayes’e göre, BTC’nin birçok özelliği, AI tabanlı teknolojilere çeşitli avantaj fırsatları sunuyor. Hayes, altın ve para birimlerinin arzı dalgalanabilse de, BTC arzının sınırlı olduğunu ve bu tür sistemler için manipüle edilemeyecek finansal temelleri sunduğuna değindi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner