Yükleniyor...

APENFT nedir? APENFT Airdrop ne oldu?

APENFT Marketplace, çok zincirli işlevselliğe sahip bir metaverse, GameFi ve NFT ticaret platformudur.

apenft 2

APENFT Marketplace, çok zincirli işlevselliğe sahip bir metaverse, GameFi ve NFT ticaret platformudur. Ve bunların hepsi olmakla birlikte, NFT sanatçılarının yanı sıra güzel sanatlara da ev sahipliği yaptığı için NFT ticaret platformu misyona en yakın ürünlerden biridir. Platformun airdrop’u ile ilgili yaşanan ilginç olay ise yeniden gündeme gelmesine sebep oldu.

APENFT Airdrop ne oldu? 

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance altcoin duyurularına devam ederken, bunlardan biri de APENFT (NFT) airdrop programıyla ilgiliydi.

Binance, Nisan ayında APENFT (NFT) airdrop‘unun 18. ve 19. turlarını tamamladığını ve bu airdrop’un artık TRON (TRX), BitTorrent OLD (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), JUST (JST) ve WINkLink ( WIN) sahiplerine dağıtıldığını söyledi.

Bunun APENFT (NFT) Airdrop Programı’nın son airdrop dağıtım turu olduğunu belirten Binance, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Kullanıcıların NFT airdropundan yararlanabilmesi için sahip olması gereken minimum bakiyeler şu şekildedir: 100 TRX veya; 2.000 BTTOLD veya; 2.000.000 BTTC veya; 100 JST veya; 15.000 KAZANÇ.

Binance, APENFT (NFT) Airdrop Programını tamamladı ve tüm NFT tokenlerini uygun kullanıcılara dağıttı.”

APENFT airdropundan yaklaşık 3 ay sonra bazı Twitter kullanıcıları, bir sistem hatası nedeniyle Binance cüzdanlarında bir anda milyonlarca doların göründüğünü söylediler. Binance’te bulunan bir bug nedeniyle ortaya çıkan bu durum, mevcut durumda birçok kullanıcı için düzelmiş görünüyor.

Öte yandan, ApeNFT şu anda Binance’te listelenmediği için Binance’te işlem yapmak mümkün değil. Bu noktada kullanıcılar APENFT’in Binance’te, APENFT’in ise KuCoin ve OKX gibi borsalarda listelenmesini bekliyor.

apenft

APENFT Marketplace nedir?

APENFT, çok zincirli işlevselliğe sahip bir metaverse , GameFi ve NFT ticaret platformudur. Misyonu, NFT dünyası ve güzel sanatlar dünyası için bir köprü olmak , yüksek kaliteli işlerin NFT’ye dönüştürülmesine ve güzel sanatlar yatırımının demokratikleştirilmesine öncülük etmektir. TRC-721 ve ERC-721 token standartları tarafından desteklenir ve BitTorrent Dosya Sistemini (BTFS) kullanır.

Beeple, FEWOCiOUS, Pablo Picasso ve Andy Warhol’un eserlerine sahip NFT pazarı, hem kullanıcıların yüksek kaliteli yatırım fırsatları bulabileceği hem de güzel sanatlar dünyasındakilerin varlıklarından para kazanabileceği bir yer olmayı hedefliyor.

Önümüzdeki 10 yıl içinde dünyanın en iyi sanatçılarının yüzde 50’sinin blokzincirinde NFT olarak kayıtlı eserlerine sahip olacağını öngören APENFT, trendin öncüsü olacak gibi görünüyor.

apenft 1

APENFT nasıl çalışır?

APENFT, TRON , Ethereum ve BSC blokzincirleri üzerine inşa edilmiş çok zincirli bir platformdur. BTFS’yi çok verimli kılan TRON ağını kullanır. APENFT ayrıca platformunda NFT oluşturma için düşük gas ücretlerine sahiptir. NFT’leri almaya, satmaya ve basmaya başlamak için bir TRONLink cüzdanı gereklidir.

Ve elbette, APENFT fiziksel sanata sahip olduğu için, söz konusu sanatı barındırmak için özel olarak donatılmış depolama tesislerine sahiptir. Bu tesislerin güvenliği, birden fazla koruma ve korumaya ve görüntülemeye uygun hale getirilmiş bir ortamla en üst düzeydedir.

NFT pazarı, kişinin fiyat, koleksiyon, kripto ve kategoriye göre göz atmasına olanak tanır. Listelemeler, elbette, teklif verme ve satın alma işlevlerine ve ayrıca her işin bilgileri ve ticaret geçmişine sahiptir. Orijinallik kanıtı sağlamak için APENFT, doğrulanmış listelemelerin yanında bir doğrulama simgesine de sahiptir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner