Yükleniyor...

Apple Kurucu Ortağından 100.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Tahmini

Apple'ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, Bitcoin'in 100.

steve

Apple’ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, Bitcoin’in 100.000 dolarlık fiyat noktasına ulaşma yolunda ilerlediğini söyledi.

Wozniak ayrıca, Bitcoin ve kripto paraların başarılı olduğunu ve bu varlıkların finansın geleceği olabileceğini iddia etti.

“Bunun için herhangi bir matematik ortaya koyamıyorum. Yalnızca kriptoya olan ilginin çok yüksek olduğunu hissediyorum ve bu sebeple Coinbase cüzdanıma bir sürü para koydu ve orada duruyor”

Wozniak, ilk Bitcoin yatırımının ona devasa gelirler sağladığını ve varlığın değerinin daha yüksek olabileceğine inanmasının daha fazla nedeni olduğunu açıkladı.

“Denemek ve hepsini öğrenmek istedim sonra Bitcoin yükseldi. Korktum ve bir Bitcoin hariç tüm Bitcoin’lerimi sattım. İki kez yükseldi ve bana para kazandırdı. Son zamanlarda Bitcoin’in 100.000 dolara çıkacağını düşünüyorum”

Wozniak Bitcoin’in yüksek enerji tüketimi sebebiyle, çevre için büyük bir tehdit oluşturduğu iddialarını reddetti. Ona göre uçaklarda ve araçlarda içten yanmalı motorlar da dahil olmak üzere daha da tehlikeli faaliyetler uygulamaya devam ederken, çevresel sorunlar için Bitcoin’i suçlamak akıl almaz bir durum.

Çeyreye yönelik tehditler konusunda Bitcoin’in listede en arkalarda yer alacağını söyleyen Wozniak, karbon ayak izini ele almanın en iyi yolunun çevre için benzer bir tehdit oluşturan diğer faaliyetleri azaltmak olduğunu kaydetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner