Yükleniyor...

Bu Altcoin Bir Ayda Yaklaşık Yüzde 150 Artarak Kripto Para Piyasası Durgunken Öne Çıktı

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasası yatay bir biçimde hareket ederken, bir altcoin yükselmeye devam ediyor.

waves coin

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasası yatay bir biçimde hareket ederken, bir altcoin yükselmeye devam ediyor. Akıllı sözleşme blok zinciri platformu Waves (WAVES), bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden %60’tan fazla artışla 27.46 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 50. sırada yer alan kripto varlığı durgun piyasaya rağmen bir ayda %147 oranında yükseliş kaydetti. Waves, kullanıcıların kendi kripto tokenlerini oluşturmasına, başlatmasına ve takas etmesine olanak tanır. Platform ayrıca geliştiricilere çeşitli kullanıma hazır araçlara ve ürünlere erişim sağlayarak onları yeni token’lar oluşturmanın yanı sıra merkezi olmayan uygulamalar oluşturma konusunda yetkilendirir. Waves’in şu anki kilitli toplam değeri 2 milyar dolar civarında.

Ekran Resmi 2022 03 13 10.37.10

Geçen ay ağ, Waves Consensus’un Practical Proof-of-Stake Sharding’e dayalı yeni sürümünün uygulanmasını içeren Waves 2.0’a geçişi duyurdu.

Waves, şu açıklamayı yaptı:

“Son derece ölçeklenebilir ve [Ethereum Virtual Machine uyumlu] ağımızın geliştirilmesi bu baharda başlayacak. Yeni ağ, eski ağın değerini veya etkinliğini düşürmeden Waves 2.0’a daha soft bir geçiş için mevcut ağa bağlanacak.”

Projenin arkasındaki blockchain teknoloji şirketi Waves Labs, aynı zamanda, ağ üzerinde projeler oluşturan ABD merkezli geliştirme ekiplerini desteklemek için 150 milyon dolarlık bir fon ve bir kuluçka programı başlatmayı planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner