Yükleniyor...

Apple’ın Kurucu Ortağının Kripto Para Birimi Bir Günde %100 Arttı!

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak'ın kripto para birimi ciddi bir yükseliş yaşadı.

wozx

Apple kurucu ortağı Steve Wozniak’ın kripto para birimi ciddi bir yükseliş yaşadı. WOZX isimli kripto para birimi 3 Aralık’ta dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan HBTC’de piyasaya sürüldü.

Geçen hafta, Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, yeni kripto para birimi olan WOZX’i piyasaya sürdü. 3 Aralık’ta dünyanın en büyük değişim platformlarından biri olan HBTC’ye dahil edilmesinden bu yana, ‘token’ değeri %1400 arttı!

WOZX, Wozniak’ın geçen yıl katıldığı yeni çevresel ‘blockchain’ projesi Efforce için başlattığı kripto para birimidir. Platform, enerji verimliliği pazarını dönüştürmeyi ve herhangi bir yatırımcının “gezegene yardım etmesine” izin vermeyi amaçlıyor. Bu Steve Jobs’un ikinci ticari girişimidir. Wozniak yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı:

“Efforce’u, herkesin dünyanın dört bir yanındaki enerji verimliliği projelerine katılmasını ve bunlardan finansal olarak yararlanmasını sağlayan ve önemli çevresel değişiklikler yaratan ilk merkezi olmayan platform olarak yarattık.”

Yatırımcıların büyük ilgisi, WOZX’in piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse %1400 artmasına neden oldu. Başlangıç ​​fiyatı 0.1 dolar (2 Meksika pesosu) idi ve bu Pazartesi birim başına 1.41 dolara (27.85 peso) ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre ise şu an 2.92 dolardan işlem görüyor. Kripto para birimi son 24 saatte neredeyse %100 oranında artış gösterdi. WOZX, sınırlı bir 1 milyar ‘token’ arzına sahip olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner