Yükleniyor...

Aptos (APT) yıkılmadı ayakta!

Aptos (APT) yaşadığı beş saatlik ağ kesintisine rağmen fiyat istikrarını korumayı başardı.

Aptos APT

Aptos (APT) yaşadığı beş saatlik ağ kesintisine rağmen fiyat istikrarını korumayı başardı.

Aptos dün gece bir ağ kesintisiyle karşı karşıya kaldı. Proje ekibi, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda olayı tiye aldı.

Aptos ekibi kesinti hakkında “Aptos One için enerjiniz o kadar elektrikliydi ki ışıkları kestiniz!” diyerek açıkladı. Ağ kesintisi yaklaşık beş saat sürdü ve proje ekibi sorunun çözüldüğünü duyurdu.

Söz konusu kesinti APT’nin fiyatına yüzde 2,5’luk düşüş getirdi. Ancak fiyat istikrarı kısa sürede geri kazanıldı.

Aptos (APT) fiyat istikrarını korudu

Aptos (APT) hareketli günlerden geçiyor. Popüler kripto projesi birinci yılını kutlarken ağ kesintisiyle karşı karşıya kaldı. Kripto borsaları Upbit ve OKX de ağ kesintisinden dolayı APT para yatırma ve çekme işlemlerini durdurdu.

Talihsiz olaylar zincirine rağmen Aptos başarılı sayılabilecek bir kriz yönetimiyle sorunu çözmeyi başardı. Ekibin esprili paylaşımı topluluktan destek topladı.

Aptos One ağında yaşanan tıkanıklık APT fiyatını yüzde 2,5 düşürerek 4,92 dolardan 4,79 dolara geriledi. APT sallansa da yıkılmadı ve sonraki saatlerde güçlü bir yükselişe imza attı.

Aptos APT

APT ağ kesintisinin olduğu saatler içerisinde 4,79 dolara kadar gerilese de 15 dakika sonra toparlanmayı başardı. APT, ağ sorunlarının çözüldüğü 19 Ekim saat 07:35 sularında 4,92 dolara yükseldi. Ekibin kriz yönetimi ve topluluk desteği, APT fiyat istikrarını korudu.

APT, topluluğı arkasına aldığı yükselişle 4,98 dolara kadar tırmandı. Ancak APT olası bir düzeltme yaşaması halinde 4,90 ve 4,8655 doları tekrar ziyaret edebilir. Bu destek noktalarının kaybedilmesi halinde APT, 4.79 dolar bölgesindeki likiditeyi almak için düşüşünü sürdürebilir.

Projenin topluluğu arkasına alması ve alıcıların yoğunlaşması APT fiyatını direnç noktasına taşıyabilir. APT en yakın direnç noktası 5 dolara yakın seviyelerde hareket ediyor. Bu bölgenin aşılması halinde, APT için 5,05 dolara bir yükseliş görülebilir. Popüler kripto para bu seviyeyi de geçerse 5,10 dolara iğne atabilir.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve Ethereum ölçeklendirme projesi olarak sunulan Aptos, Optimism ve Arbitrum’ ile birlikte ‘la geleceğin üçlüsü olarak görülüyor. Aptos 300 milyon dolardan fazla yatırım alarak potansiyelli bir ekosistem haline geldi. Proje, daha verimli, daha ucuz ve daha hızlı ağ işlemlerine odaklanmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner