Aptos'ta (APT) Tehlike Sinyali: Yükselen Trend Kırıldı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Aptos’ta (APT) Tehlike Sinyali: Yükselen Trend Kırıldı!

5,28 dolardan 8 dolara kadar yükselen trend yapısı oluşturan Aptos (APT), aşağı yönlü kırılım ile birlikte yüzde 9'a yakın değer kaybetti.

aptos

5,28 dolardan 8 dolara kadar yükselen trend yapısı oluşturan Aptos (APT), aşağı yönlü kırılım ile birlikte yüzde 9’a yakın değer kaybetti.

BTC’nin 24.800 dolardan 31.500 dolara olan yolculuğunda belkide en iyi performans sergileyen altcoin’lerden olan Aptos (APT), yüzde 50’den fazla bir artış gösterdi. Bu süreç boyunca yükselen trend yapısı oluşturan popüler coin, birçok kez bu trendi test etse de, hiçbir zaman aşağı yönlü kırmadı. BTC’deki kararsızlıktan dolayı en sonunda bu yapıyı aşağı yönlü kıran APT, kısa sürede yüzde 9 değer kaybetti. APT tarafındaki düşüşün devam etme ihtimali kuvvetli duruyor. Peki ya hangi değerler kritik önem taşıyor?

Aptos (APT) Teknik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

5,28 dolardan yukarı yönlü patlama yapan APT, günler içerisinde yüzde 50,64 artış göstererek 8 dolara ulaşmayı başardı. Güncel olarak 7,07 dolardan işlem gören APT, yükselen trendin aşağısında fiyatlıyor. Bu yapının ihmal edilmesi, oluşabilecek düşüşlerdeki derinliği daha tehlikeli kılıyor.

APT’nin yeniden yukarı yönlü hareket edebilmesi adına sırasıyla 7,61 – 7,98 ve aylık açılış fiyatının üzerine atması gerekiyor. Piyasanın aşağı yönlü seyretmesi veya APT’nin bağımsız bir şekilde artış gösteremediği senaryoda fiyatın sırasıyla 6,53 – 6,03 ve 5,28 doları test etmesi beklenebilir.

Ekran Resmi 2023 06 28 12.38.22

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x