Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi • Coinkolik
Yükleniyor...

Arbitrum DAO 770 Milyon Doları Kitledi

Arbitrum'un merkeziyetsiz özerk platformu 770 milyon doları bir sözleşmeye kilitledi.

arb

Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk platformu 770 milyon doları bir sözleşmeye kilitledi.

Arbitrum‘un özerk ve merkeziyetsiz platformu Arbitrum DAO yeni bir karar aldı. Bu karar ile birlikte DAO, 770 milyon dolar değerindeki ARB token’ı hak ediş sözleşmesine kitledi.

Arbitrum DAO’dan Hak Ediş Sözleşmesi Hamlesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Arbitrum DAO, 770 milyon dolar değerinde 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş sözleşmesine kilitlemek için bir iyileştirme önerisi onaylandı. Sözleşme, fonları dört yıllık bir süre içinde kademeli olarak Arbitrum Vakfı’na aktaracak.

arbitrum nedir


Arbitrum’un merkeziyetsiz özerk kuruluşu, 770 milyon dolar değerindeki 700 milyon ARB token’ını bir hak ediş sözleşmesine kilitledi. Fonlar, DAO için hesap verebilirlik ve şeffaf yönetişim yolunda önemli bir adım olarak dört yıllık bir süre içinde kademeli olarak Vakfa aktarılacak.

Bu hamle, AIP 1.1 teklifinin onaylanmasının ardından Arbitrum ekosisteminde çekişmeli bir yönetişim döneminin ortasında geldi. Bu yılın başlarında proje, başlangıçta 700 milyondan fazla ARB tokenini doğrudan Arbitrum Vakfı’na tahsis etmeyi amaçlayan önerilen bir “özel hibe” programı nedeniyle önemli bir tepkiyle karşılaşmıştı. Vakıf, fonların Arbitrum’un teknolojisi üzerine inşa edilen girişimleri desteklemek için kullanılacağını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x