Yükleniyor...

Arbitrum’da (ARB) hareketlilik artabilir: Kritik seviyede!

Ethereum'un (ETH) gaza basmasıyla beraber kritik bir seviyeye yükselen Arbitrum'da (ARB) son durum nedir?

Arbitrum ARB

Ethereum‘un (ETH) gaza basmasıyla beraber kritik bir seviyeye yükselen Arbitrumda (ARB) son durum nedir?

Bitcoin‘in (BTC) 47.000 doları, Ethereum‘un (ETH) ise 2500 doları kırması, kripto endüstrisini yeşile boyadı. Neredeyse tüm altcoin’ler yükseliş yönlü hareket ederken, bazı projelerin önemli seviyelere yaklaşması dikkatlerden kaçmadı. Bu projelerin başında ise Katman-2’lerin göz bebeği Arbitrum (ARB) geldi.

İki doların aşılmasıyla önü açılabilir!

1,70 Dolardan beri yükseliş yönlü ivmesini korumayı başaran ARB iki dolar bandına dayanmış durumda. Haberin yazımı itibarıyla 1,96 dolardan işlem gören ARB, Katman-2’lerin ön plana çıkması, ETH’nin yükselişi veya BTC dominasyonunun düşmesi halinde daha üst seviyeleri gözüne kestirebilir. Böyle bir senaryoda ARB için sırasıyla 2,01 – 2,11 – 2,27 ve 2,42 dolar seviyeleri direnç olarak izlenebilir.

ETH’nin 2500 doların üzerinde kalıcılık sağlayamaması, farklı trendlerin Katman-2’leri unutturması veya ARB’nin iki doları aşamaması halinde satıcıların eli güçlenecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 1,65 – 1,45 – 1,20 ve 1,21 dolara doğru geri çekilme görülebilir. Özellikle de 1,65 doların kaybı, satış dalgasını çok daha büyük bir boyuta taşıyabilir.

Ekran Resmi 2024 02 09 16.20.37

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner