Yükleniyor...

Argo Blockchain Hisselerinin Ticareti Askıya Alındı

Argo Blockchain hisselerinin ticareti, ABD ve Birleşik Krallık'ta askıya alındı.

argo blockchain 5

Argo Blockchain hisselerinin ticareti, ABD ve Birleşik Krallık’ta askıya alındı.

Bitcoin madenciliği firması, Ekim ayı sonunda ek finansman sağlayamaması halinde faaliyetlerini durdurmak zorunda kalabileceğini söyledi.

Argo Blockchain Zor Durumda

Londra merkezli şirketin hisselerinin ticareti, ABD ve Birleşik Krallık’ta askıya alındı. Ancak sebebi açıklanmış değil.

Şirket, Ekin ayının sonunda stratejik bir yatırımcıdan 27 milyon dolar toplama anlaşmasının başarısız olduğunu ve bu olayın hisselerinin %70 oranında değer kaybetmesine yol açtığını söyledi.

Şirket, Londra Menkul Kıymetler Borsası’na yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Argo’nun daha fazla finansmanı tamamlamada başarısız olması durumunda, yakın vadede nakit akışı negatif hale gelecek ve faaliyetlerini kısması veya durdurması gerekecek”

Argo Blockchain, bugün yayımladığı Kasım ayı operasyon güncellemesinde “şirkete mevcut gereksinimleri için yeterli işletme sermayesi sağlamak” için finansman görüşmelerine devam ettiğini söyledi. Ek olarak zamanı geldiğinde bir açıklama daha yapılacağı vurgulandı

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner