Yükleniyor...

Arkham’dan açıklama: Donald Trump’ın cüzdanını takip ediyoruz!

Arkham Intelligence, eski ABD başkanı Donald Trump'ın NFT kazançlarından elde ettiği cüzdanını takip ettiğini belirtti.

Donald

Arkham Intelligence, eski ABD başkanı Donald Trump’ın NFT kazançlarından elde ettiği cüzdanını takip ettiğini belirtti.

Günlerdir piyasaya damga vuran Donald Trump’ın cüzdan konusuyla ilgili bir açıklama da Arkham’dan geldi. Yakın zamanda 250.000 – 500.000 dolar kripto varlığı olduğu bildirilen Trump’ın aslında 2,8 milyon dolardan daha fazla varlığa sahip olduğu açıklandı. 2019’da kripto endüstrisine adeta savaş açan başkan, sonradan çıkarmış olduğu NFT’lerde büyük kazançlar elde etti. Bu konu üzerinden açıklama yapan blockchain analiz platformu Arkham, Trump’ın cüzdanını takip ettiğini açıkladı.

Donald Trump

Bir zamanlar kriptoya karşıydı

2019’da sosyal medya paylaşımlarıyla kripto karşıtı olduğunu belli eden eski ABD başkanı, NFT furyasının başlamasıyla adeta saf değiştirdi. Kendi NFT’leri piyasaya sürüldükçe büyük kazançlar sağlayan Trump, şimdilerdeyse tekrardan gündemde. 250.000 – 500.000 dolar arasında belirtilen kripto sermayesinin, aslında 2,8 milyon doları aşkın olduğu açıklandı.

Kriptoya yönelik analizleriyle öne çıkan Arkham, Trump konusunu ele alarak, “cüzdanı izlemeye geçtik” şeklinde açıklama yaptı. Gündemin en kritik konu başlıklarından birisi olan bu olay, sadece kripto yatırımcılarının değil, çoğu kişinin merakla takip ettiği bir durum haline geldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner