Yükleniyor...

Astrolog Meral Güven’in kehaneti tutmadı, MERAL coin çöktü!

Futbol tahminleriyle bir süredir gündemi sallayan ünlü astrolog Meral Güven'in adına çıkarılan coin, şampiyonluk kehanetinin tutmamasıyla çöküş yaşadı.

meral coin 1

Futbol tahminleriyle bir süredir gündemi sallayan ünlü astrolog Meral Güven’in adına çıkarılan coin, şampiyonluk kehanetinin tutmamasıyla çöküş yaşadı.

Türkiye Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarına yönelik yaptığı tahminlerle ün yapan Meral Güven, 27 Mayıs’ta tepkilerin odağı haline geldi. Ziraat Türkiye Kupası’nı Beşiktaş’ın alma ihtimalini yüksek gören astrolog, tahmini doğru çıktıktan sonra binlerce kişiyi meraklandırmıştı. Bunun sebebiyse GalatasarayFenerbahçe derbisi için bulunduğu kehanetti.

Galatasaray-Fenerbahçe çekişmesinin son düzlüğe kadar devam edeceğini, lig bitiminde Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını iddia eden astrolog Meral Güven bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

astrolog meral

Galatasaray şampiyon oldu, MERAL coin çöküşe geçti!

Nefeslerin tutulduğu 26 Mayıs Pazar akşamı Fenerbahçe-İstanbulspor ve Galatasaray-Konya müsabakaları öncesi MERAL’in değeri yüzde 1400’e yakın artışa sahne oldu. Ancak kehanet tutmadı ve Galatasaray’ın Süper Lig’in 2023-2024 sezonunda şampiyonluk ipini göğüslemesinin ardından MERAL’in değerinde adeta çöküş yaşandı. Sonuçlar belli olduktan sonra yüzde 99,2’lik düşüş yaşayan MERAL hem futbolseverler hem de kripto yatırımcıları tarafından tepki çekti.

MERAL coin, düşüş sonrası güncel olarak 0,000004160 dolara sahip. Projenin likiditesinde 6,87 bin dolar yer alıyor. MERAL’in piyasa değeri ise 4,16 bin dolar seviyesinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner