Yükleniyor...
Sponsored

Galatasaray Fan Token (GAL) nedir?

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü'nün resmi taraftar token'ıdır.

Galatasaray Fan Token

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır. Taraftarlar ve kulüp arasındaki etkileşimi artırmak amacıyla çıkarılmıştır.

Galatasaray Fan Token (GAL) nedir?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi taraftar token’ıdır ve kısaltması GAL’dır. Son dönemde fan token’lar popüler hale gelmiştir. Taraftarlar ile kulüp arasında bir köprü görevi üstlenen fan token’lar Türkiye’deki spor kulüpleri tarafından da tercih edilmektedir. Bunlardan biri de Galatasaray Fan Token (GAL) ile Galatasaray Spor Kulübü olmuştur.

Fan token’lar ile futbol tutkunları, takımlarını desteklerken diğer yandan yatırımlarını değerlendirme fırsatını da elde etmektedir. Taraftarların kendi spor kulüplerine ait token’lara sahip olmaları, futbol tutkusunu yaşarken aidiyet duygularını da güçlendirmektedir. Galatasaray Fan Token (GAL), Galatasaray Spor Kulübü ve Socios.com iş birliği ile 4 Şubat 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Chiliz üzerinde geliştirilen Galatasaray Fan Token’ın (GAL), tüm transferleri CHZ ağı üzerinde gerçekleşmektedir. Galatasaray Fan Token (GAL), madenciliği yapılan bir kripto para türü değildir. Ancak “artırılmış gerçeklik” ile “token avı” yapılabilmektedir.

Galatsaray Fan Token (GAL), “utility token” özelliği taşımaktadır. Utility token, belirli bir mal ve hizmete erişmek için bir kupon niteliği taşıyan token’lardır. Kısacası hizmet token’larıdır denebilir. Utility token özelliği taşıyan Galatasaray Fan Token’ın (GAL) en büyük hedefi taraftarlar ile Galatasaray arasındaki etkileşimi artırmaktır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Avantajları Nelerdir?

Galatasaray Fan Token (GAL), taraftarlar ile Galatasaray arasındaki entegrasyonu artırmayı amaçlamaktadır. Futbol tutkunları Galatasaray Fan Token (GAL) ile kulüp kararlarında söz sahibi olabilmekte ve kulübün sağlayacağı avantajlardan faydalanabilmektedir.

Galatasaray Fan Token (GAL) satın alan taraftarlar kulüplerine destek olurken aynı zamanda yatırımlarını da değerlendirmektedir. Kullanıcısı oldukları Galatasaray Fan Token (GAL) ile taraftarlar, VIP maç biletleri, Türk Telekom Stadyumu turu, antrenmanlara erişim, imzalı Galatasaray formaları kazanma gibi avantajlardan da yararlanabilmektedir. Ayrıca Galatasaray Fan Token (GAL) sahipleri, yapılan oylamalara katılabilir, sunulan ödülleri kazanabilir ve haritaya yerleştirilmiş olan fan token’ları toplayabilir.

Galatasaray Fan Token (GAL) Nasıl Satın Alınır?

Galatasaray Fan Token (GAL) satın almak için, öncelikle satın alma işleminin gerçekleştirileceği platformu seçilmelidir. Her platformun işleyişi farklıdır ancak genel olarak sundukları hizmetler aynıdır. Genellikle, bir itibari para birimi ile kripto satın almak diğer bir kriptoyu kullanmaktan daha kolaydır.

Galatasaray Fan Token’ı (GAL) başka bir kripto ile satın almak gerekebilir. Bunun için öncelikle Galatasaray Fan Token (GAL) desteği sunan bir kripto cüzdanı oluşturulmalıdır. Ardından kullanılması gereken para birimi satın alınır ve seçilen platformda Galatasaray Fan Token (GAL) satın almak için kullanılır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Fiyat

Galatasaray Fan Token (GAL) sahibi olan kullanıcılar ve satın almak isteyen futbol tutkunları için anlık güncellenen verilerle GAL token fiyatı…

Şu anda 1 Galatasaray Fan Token 26.83 TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Galatasaray Fan Token 1.44 $ dolardır.

Galatasaray Fan Token fiyatı son 24 saatte -5.34% değişim ile şu anda 26.83 TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Galatasaray Fan Token hacmi 19,996,162 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 66,824,271 $ dolardır.

Galatasaray Fan Token (GAL) Grafik

Galatasaray Fan Token’ın (GAL) amacı, taraftarlar ile kulüp arasında bir köprü görevi üstlenerek etkileşimi artırmaktır. Kullanıcılar, taraftarları oldukları kulübe destek olurken aynı zamanda yatırımlarını da değerlendirebilir. Galatasaray Fan Token (GAL) sahibi kullanıcılar için Galatasaray Fan Token (GAL) grafiği…Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x