Yükleniyor...

Atari (ATRI), Gelirlerini Arttırmak İçin NFT Faaliyetlerini Arttıracak

Dünyaca ünlü oyun firması Atari (ATRI), bir blockchain bölümü başlattığını ve NFT'ler ile yeni fırsatlar keşfettiğini duyurdu.

ATARI

Dünyaca ünlü oyun firması Atari (ATRI), bir blockchain bölümü başlattığını ve NFT’ler ile yeni fırsatlar keşfettiğini duyurdu. Şirket, bu amaçları doğrultusunda blockchain teknolojisini kullanmayı planlıyor.

Atari son olarak, bir zamanlar şirketin Atari 2600 konsolu için sunulan Centipede oyun kartuşunun 3B modellerinin NFT’lerini açık arttırma ile satışa çıkarmış ve 95 bin dolar gelir elde etmişti. Atari Kapsül Koleksiyonu, blockchain oyun şirketi Animoca Brands ve Quidd’in dijital koleksiyonları ile ortaklaşa biçimde oluşturuldu.

Atari yaptığı açıklamada, “Atari ile ilgili markaların, NFT’lerde kullanılmak üzere lisanslanmasında muazzam bir başarı” elde ettiklerini ifade etti.

Şirket blockchain işleri ile ilgili tüm Atari ürün ve hizmetlerinin, bir bölüm altında toplanacağını belirtiyor. Şirket ayrıca ikinci bir bölüm olan Atari Gaming’i de açacak.

Atari, blockchain dünyasına her geçen gün daha fazla giriyor. Hatırlanacağı gibi Atari, yerel tokenı ATRI’yi piyasaya sürmüştü. ATRI yazı kaleme alındığı sırada Coingecko verilerine göre 0,427836 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner