Yükleniyor...

Avalanche Ağı Symbiosis Ekosistemine Katıldı (Sponsorlu)

Symbiosis Finance başarılı test sürümünü yayına sürdükten sonra desteklenen ağlar arasında Avalanche ağını eklediğini duyurdu.

Ekran Resmi 2021 11 24 09.32.52

Symbiosis Finance başarılı test sürümünü yayına sürdükten sonra desteklenen ağlar arasında Avalanche ağını eklediğini duyurdu. Artık desteklenen tüm ağlardan Avalanche ağına tek tık ile geçiş yapmak mümkün olacak.

Avalanche ağ desteğinden önce Symbiosis Ethereum, Bsc ve Polygon ağlarını destekliyordu. Avalanche Symbiosis ekosistemine katılan en son ağ oldu.

İsteyen herkes Symbiosis Finance’ın test sürümünü kullanabilir ve desteklenen ağlar arasında işlem yapabilir.

Rehber Videosu:

Test aşamasında Symbiosis geliştiricileri artan kullanıcı ve işlem sayısının sistemin kararlılığına zarar vermemesi için sistemi 7 gün  24 saat izliyor olacak. Symbiosis ekosistemini büyütmek ve daha fazla kişiye ulaşmak için desteklenen ağ sayısı giderek artırılacak

Test sürümünü kullanırken karşılaştığınız hataları iletmek için bu formu kullanabilirsiniz.

Symbiosis ekosistemindeki gelişmelerden en hızlı şekilde haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın:

Twitter

Telegram 

Discord

Medium

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner