Yükleniyor...

Avalanche (AVAX), 220 Milyon Dolarlık Yeni Yatırım Fonunu Başlattı

Avalanche (AVAX) Vakfı, Avalanche blockchain'ine daha fazla geliştirici getirebilme maksadıyla, yeni planını duyurdu.

avalanche

Avalanche (AVAX) Vakfı, Avalanche blockchain’ine daha fazla geliştirici getirebilme maksadıyla, yeni planını duyurdu.

Organizasyon, Avalanche Vakfı’nın yanı sıra Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Dragonfly Capital, CMS Holdings ve Republic Capital’in de katkılarıyla 220 milyon dolarlık yeni yatırım fonunu açıkladı.

Avalanche Vakfı, Blizzard adlı yeni yatırım programının DeFi, kurumsal uygulamalar ve NFT’lere odaklanan geliştiricileri çekeceğini umut ediyor. Bu programla birlikte gelecek vaat eden projelere yatırım yapılabilecek.

Fon haberi, Avalanche’ın DeFi geliştiricilerini hedef alan bir fon olan 180 milyon dolarlık teşvik programına başlamasından kısa bir süre sonra geldi.

Avalanche Vakfı Direktörü Emin Gün Sirer’in yaptığı açıklamada, Avalanche’ın son iki ay içinde platforma katılan kullanıcılar, uygulamalar ve varlıklar hususunda “inanılmaz bir büyüme” yaşadığını belirtti.

“Blizzard, bu büyümeyi daha da hızlandırmada ve Avalanche’ın projelerin ve endüstri içerisinde bir sonraki çağa öncülük eden kişilerin ilk yuvası olma konumunu sağlamlaştırmada önemli bir rol oynayacak”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner