Yükleniyor...

Avalanche’da (AVAX) Kritik Süreç Başladı!

Kripto para piyasasında büyük bir paya sahip olan Avalanche (AVAX), kritik fiyat aralığına geldi, AVAX'ın bundan sonraki fiyat hareketi nasıl olabilir?

avax

Kripto para piyasasında büyük bir paya sahip olan Avalanche (AVAX), kritik fiyat aralığına geldi, AVAX’ın bundan sonraki fiyat hareketi nasıl olabilir?

Kripto endüstrisinde hem teknoloji hem piyasa bakımından büyük bir kitlesi olan AVAX, Ethereum’unda (ETH) yükselişiyle birlikte ciddi fiyatlara ulaştı. Geniş zaman aralığında önemli bir eşiğe gelen AVAX, bundan sonraki hamlesi için yatırımcılarında merak uyandırdı. Geçtiğimiz haftalarda bu fiyat aralığını aşamayan majör coin, 21 dolar seviyelerinden 14 dolar seviyelerine bir düşüş yaşamıştı. Yüzde 36’ya yakın değer kaybeden AVAX, tekrardan 21 dolar seviyelerine geldi. Bu seviyelerden şimdilik satış baskısı gören popüler coin, kritik soruları da arkasından getirdi.

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Haftalar öncesinde test ettiği fiyat bandına gelen AVAX, kritik bir sürece girmiş gözüküyor. En son bu fiyat aralığına ulaştığında yüzde 36’lık bir düşüş senaryosuna başlayan AVAX, yeniden gündeme geldi. Popüler coin’de 22 dolar seviyesinin aşılmasından sonra sırasıyla 23,66 – 26,30 dolar seviyeleri beklenebilir.

Ekran Resmi 2023 04 19 10.28.28

Önceki süreçlerdeki gibi bir grafik oluştuğu durumda ise, AVAX’da ilk olarak 20,17 ve 19,33 dolar seviyelerinin destek olarak çalışması beklenebilir. Bu seviyelerde yeterli alıcıyla karlılaşılmadığı planda ise, 18,22 – 16,00 ve yeniden 14,50 dolar seviyelerine kadar düşüşler muhtemel görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner