Yükleniyor...

Avustralya Kripto Borsası, Hong Kong’u Radarına Aldı!

Avustralya merkezli kripto borsası olan Independent Reserve, son günlerde kriptoyla adından çok söz ettiren Hong Kong'a yönelme kararı aldı.

hongkong

Avustralya merkezli kripto borsası olan Independent Reserve, son günlerde kriptoyla adından çok söz ettiren Hong Kong’a yönelme kararı aldı.

Avustralya’nın popüler kripto borsalarından olan Independent Reserve, Hong Kong doğrultusunda yaptığı açıklamalar ile dikkatlerin odağı oldu. Yakın zamandaki kripto gelişmeleriyle ön plana çıkan Hong Kong’da mağaza kurmayı düşünen kripto borsası, bu yönlü faaliyetlerini hızlandırdı. Independent Reserve CEO’su, Hong Kong’un “dostça sunduğu rejimlerin“, burada bir mağaza açmayı değerli hale geldiğini belirterek ifadelerini belirtti.

Independent Reserve Yetkilisi, Hong Kong Yorumlarında Bulundu

default

Haziran ayında yürürlüğe girilmesi planlanan Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC), Asya’nın bir sonraki kripto merkezi haline gelme hedefi doğrultusunda lisanslama rejimini yayınlamıştı.

Independent Reserve’in CEO’su ve kurucu ortağı olan Adrian Przelozny, “dost lisanslama rejiminin” Hong Kong’da yapılacak yeni çalışmaları değerli bir haline getirdiğini ve şirket olarak ortak fikirde olup, bu doğrultuda çalışmalarını devam ettireceklerini belirttiler.

Sözlerine devam eden Przelozny;

“Şu anda çok ilginç görünüyor, Hong Kong’daki düzenleyiciler tarafından yapılan son duyuru, Hong Kong’u dostane bir yargı yetkisi gibi gösteriyor.”

söyleyerek konuya dair açıklamalarını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner