Yükleniyor...

BAKE yükselişiyle göz boyuyor: Yeni bir launchpad yolda!

Yeni bir launchpad yapacağını duyuran BAKE son 24 saat içerisinde yüzde 100'ün üzerinde yükseliş yaşadı.

BAKE bakeryswap

Yeni bir launchpad yapacağını duyuran BAKE son 24 saat içerisinde yüzde 100’ün üzerinde yükseliş yaşadı.

Kripto para piyasası boğa beklentilerinin şiddetlendiği günlerden geçiyor. Piyasadaki hareketlilik birçok altcoin’i de canlandırdı. Altcoin’lerin ön plana çıkan yükselişleri ise sosyal medya kullanımıyla örtüştü. Sosyal medya platformlarından yapılan paylaşımlar, altcoin’lerin anlık yükselişler yaşamasına yol açtı.

Sosyal medyayı verimli bir şekilde kullanan son proje BakerySwap oldu. BakerySwap ekibi, BRC20 üzerinde bir launchpad projesi başlatacaklarını duyurdu. Duyuruyla birlikte projenin yerel token’ı BAKE yüzde 100’den fazla yükseldi.

BakerySwap’in duyurusu BAKE fiyatını uçurdu!

BRC20’nin gündemden düşmediği bugünlerde, BakerySwap’ten fırsatı değerlendirircesine yeni bir hamle geldi. Merkeziyetsiz finans (DeFi) platformu, BRC20 üzerinde bir launchpad projesinin geleceğinin sinyalini verdi. X paylaşımı, kripto topluluğunun yoğun ilgisiyle karşılandı.

BakerySwap daha önce RACA için de Launchpad düzenlemiş ve projenin piyasaya çıkmasında büyük pay sahibi olmuştu. Uzun süre sonra çıkacak Launchpad’in yeni bir RACA olacağı umudu BAKE fiyatına olumlu yansıdı. BAKE gün içerisinde sansasyonel bir artış yaşadı.

BAKE grafik

X paylaşımının yarattığı furyayla BAKE yeni alımları bünyesine çekti. BAKE’ye yönelen ilgi 0,1874 dolarda yer alan direnç bölgesinin kırılımını beraberinde getirdi. Popüler kripto para birimi 0,1874 dolar direncini kırdıktan sonra büyük bir ivme kazandı ve 0,3596 dolarda yer alan direnç noktasına temas etti. Yüzde 100’lük yükselişiyle BAKE kripto topluluğunun dikkatini üzerine çekti.

BAKE haberin etkisini kaybetmeye başlamasıyla kâr satışlarının ortaya çıkması sonucu düşüş yaşamaya başladı. BAKE fiyatı, 0,36 dolardan 0,30 dolar bölgesine geri çekildi. BAKE haberin yazıldığı saat itibarıyla 0,30 ila 0,28 dolar arasında hareket ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner