Yükleniyor...

Balina hareketliliği trilyonlarca SHIB’i yerinden etti

Balina faaliyetlerinin artmasıyla son 24 saatte trilyonlarca SHIB yer değiştirdi.

SHIB

Balina faaliyetlerinin artmasıyla son 24 saatte trilyonlarca SHIB yer değiştirdi.

Shiba Inu, kripto işlemlerinden taşınan 65,87 milyon dolar değerinde SHIB ile işlem hacmini genişletti. IntoTheBlock, 100 bin dolardan fazla olan her transferi büyük işlem olarak sınıflandırdığı için bu örnekteki “Büyük İşlem Hacmi” göstergesi, bu tür işlemlerde takas edilen kripto cinsinden toplam tutarı temsil etmiş oldu.

Büyük İşlem Hacmi, balinalar veya büyük sahipler tarafından tek bir günde gerçekleştirilen toplam tutarı gösterir. Büyük işlem hacimlerindeki artışlar balinaların aktif olarak alım ya da satım yaptığını gösterir. Son 24 saatte, 8 Kasım’daki 1,57 trilyon SHIB rakamına kıyasla yükselerek sekiz trilyon SHIB büyük bir işlem hacmi oluşturdu.

9 Kasım’da Bitcoin’in 38 bin dolar sınırına yaklaşmasıyla kripto piyasalarında büyük bir dalgalanma yaşandı. ETF iyimserliğiyle desteklenen Bitcoin’in tırmanışı, piyasadaki kripto varlıklarına büyük bir destek verdi. Shiba Inu, yükseliş dalgasına kapılarak geri çekilmeden önce Perşembe günkü işlemlerde 0,00000872 dolara ulaştı.

Perşembe günü Bitcoin fiyat dalgasına kapılan diğer kripto varlıkları da önceki günkü en yüksek seviyelerinden inişe geçti. Shiba Inu daha önceki kazançlarını geri verdi ve son 24 saatte yüzde 5,31 düşüşle 0,0000081 dolara geriledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner