Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Balinalar 227.154.850 Dolar Değerinde 425 Milyon XRP Taşıdı

Balinalar 227.154.850 Dolar Değerinde 425 Milyon XRP Taşıdı

ABONE OL:google-news

Popüler kripto para izleme hizmeti Whale Alert’e göre, geçtiğimiz 20 saat içinde San Francisco merkezli kripto para borsası Coinbase, anonim bir kripto para balinası ve diğer birkaç alım satım platformu 425 milyon XRP taşıdı.

Fiat para biriminde bu tutar, yayın saati itibariyle 0.534482 dolar seviyesinden işlem gören XRP için 227.154.850 dolara karşılık geliyor.

Büyük Oyuncular 425 Milyon XRP Taşıdı

Whale Alert, toplam 425 milyon XRP taşıyan dört işlem tespit etti. En büyük ikisi, ABD merkezli en büyük kripto para borsası olan Coinbase tarafından gerçekleştirildi.

Cüzdanları arasında 220.3 milyon XRP taşındı, 178.9 milyon XRP’yi ise anonim bir adrese gönderdi. Bu ayrıntılar, XRP verileri ile ilgilenen Bithomp platformundan elde edildi.

11
U.Today

Diğer iki transfer ise, OKEx ve Kraken borsaları tarafından gerçekleştirildi. Bu borsalar, 10 milyon ve 16 milyon XRP işlemi yaptılar.

McCaleb XRP Satmaya Devam Ediyor

Ripple Labs’ın kurulmasına yardımcı olan ve şirketin ilk CTO’su bilişim teknolojisi mühendisi Jed McCaleb, hafta sonu tacostand adresinden 76 milyon XRP’yi satılmak üzere gönderdi.

Bundan önce ise, satmak üzere 40 milyon XRP daha yayınlamıştı. XRP araştırmacısı Leonidas Hadjiloizou’ya göre, CTO’da 2.896 milyar XRP kaldı ve bu zula da yıl sonuna kadar satılabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar