Yükleniyor...

Balinalar 46 Milyon Dolarlık SHIB Satın Aldı

SHIB topluluğu, son 14 gün içinde birden fazla balinanın büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) satın aldığını belirtiyor.

shiba inu

SHIB topluluğu, son 14 gün içinde birden fazla balinanın büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) satın aldığını belirtiyor.

PAC Protokolü CEO’su David Gokhshtein, perşembe gününden bu yana kripto varlık balinalarının trilyonlarca SHIB kaptığını tweet atarak belirtti.

Tweet dizisinde, bir SHIB aktivisti, son iki hafta içinde birden fazla balinanın Shiba Inu’yu satın aldığını tweetledi. Şimdiye kadarki en büyük satın alma fiyatı altı trilyon SHIB yani 46 milyon dolar değerinde.

Bu dudak uçuklatan miktar, Twitter profili @WhaleStats’a göre Perşembe günü satın alındı.

Cumartesi günü, aynı balina üç büyük parça şeklinde 116 milyar, 159 milyar ve bir milyar olmak üzere toplam 276 milyar SHIB aldı. Bu işlemler sadece birkaç saat arayla yapıldı.

WeBull ve Coinbase Pro tarafından listelenen eToro platformunun SHIB’i eklediği ve Eylül ayında Coinbase’in SHIB ticaretini başlattığı zamanda da balinalar birkaç kez de önemli miktarda Shiba Inu satın aldı.

Şimdi topluluk, Robinhood uygulamasının yakında SHIB meme para birimini ekleyeceğini umuyor. Bunun nedenlerinden biri, platformun Ekim ayında kripto varlık cüzdanlarını test etmeye başlayacağını duyurması.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner