Yükleniyor...

Balinalar Bu Altcoin’de Biriktirmeye Devam Ediyor: Yükseliş Yakında!

Chainlink’in (LINK) en iyi 100 balinası kripto para borsalarında biriktirmeye devam ediyor.

balinalar bu altcoinde biriktirmeye devam ediyor yukselis yakinda

Chainlink’in (LINK) en iyi 100 balinası kripto para borsalarında biriktirmeye devam ediyor. LINK balinaları, borsalarda giderek daha fazla kripto para biriktiriyor. Kripto veri platformu Santiment’e göre, ilk 100 balinanın borsa dışı cüzdan adreslerinde tuttuğu LINK miktarı, yıldan yıla yaklaşık %5 oranında arttı. Bu durum, bu adreslerde tutulan LINK’in bir yıl önceki 735,64 milyon olan değerini 771,15 milyonluk mevcut değerine yükseltti.

Dev balinalar tarafından yapılan LINK birikimi, geçen yıl istikrarlı bir artış gördü. Bu artış, LINK’in bu yıl, Ağustos ayında 2 doların altından neredeyse 20 dolara çıktığı etkileyici fiyat performansından önce geldi.

LINK’in Uzun Ömürlülüğünden Eminler

Chainlink, 2017 yılında kuruldu ve başarılı bir ICO’nun ardından o zamandan beri yükseliyor ve ilgi çekiyor. Bununla birlikte, 2020’de ilk 30 kripto para biriminden en büyük 10 kripto para birimi arasına sıçradığında dikkatleri üzerine çekti. Varlık şu anda var olan 7.000’den fazla kripto para birimi arasında 7. sırada yer alıyor. Santiment, birikimdeki %5’lik artışın, balinaların kripto para biriminin gelecekte iyi bir şekilde gelişeceğinden emin olduğunu gösterdiğini söylüyor.

Chainlink’in Oracle protokolü, gerçek hayattaki uygulamaların akıllı sözleşmelere getirilmesine yardımcı olmak için akıllı sözleşmeleri gerçek hayat verileriyle birleştirmeyi amaçlamaktadır. Ekip geçtiğimiz günlerde Solana’nın protokolle entegrasyonu için hibe başvurularını kabul ettiğini duyurdu. Ayrıca ağı daha da geliştirmek amacıyla, geliştiricileri yenilikçi fikirlerle desteklemek için yakın zamanda başka bir hibe programı daha başlattı. Bu tür programlar uygulandığında LINK, birçok analistin söylediği gibi daha parlak bir geleceğe sahip olabilir.

LINK 32 Dolar mı Olacak?

Diğer en iyi kripto para birimleri gibi Chainlink de, Square’in Bitcoin yatırımı haberi piyasayı canlandırıp fiyatı 10 doların üzerine çıkarmasından önce bir süredir konsolidasyon içindeydi. 29 Eylül’den bu yana ilk kez fiyat bu seviyeye ulaştı.

LINK’in fiyatının kısa vadede artmaya devam edip etmeyeceği bilinmemektedir, ancak analistler yıl sonunda 32 dolara ulaşabileceğine inanıyor. CoinMarketCap verilerine göre LINK, yazının yazıldığı sırada 11.40 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner