Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Büyük Bitcoin (BTC) Çöküşünü Bilen Analistten 280.000 Dolarlık Çılgın Tahmin!

Büyük Bitcoin (BTC) Çöküşünü Bilen Analistten 280.000 Dolarlık Çılgın Tahmin!

ABONE OL:google-news

Geçen yıl Bitcoin’in (BTC) büyük çöküşü hakkında kripto para topluluğunu erkenden uyaran bir kripto para stratejisti, başka bir cesur tahminle geri döndü. Analist ve stratejist Dave the Wave, Bitcoin’in bir süre daha düzeltme yapacağını ve bu düzeltmeden sonra ciddi bir yükseliş yaşayabileceğini dile getirdi.

Dave’e göre birkaç yıl sonra Bitcoin 280.000 dolar seviyesine ulaşabilir.

btc1

Dave the Wave, Bitcoin’in mevcut boğa piyasasından sonra 2027’nin sonunda önde gelen kripto para birimini 280.000 doların üzerine çıkaracak yeni bir patlama döngüsünü başlatmadan önce birkaç yıl boyunca “sağlam bir düzeltme” sürecinden geçeceğini tahmin ediyor. Ancak kısa vadede Dave, 38.000 takipçisine, teknik göstergeler yükseliş sinyalleri verdikçe bir ay sonra Bitcoin düzeltmesinin sona erebileceğini söylüyor.

Ethereum Patlamaya Hazırlanıyor

Kripto para stratejisti, Ethereum (ETH/USD), Chainlink (LINK/USD), Cardano (ADA/USD), NEO (NEO/USD), (XMR / USD) ve Tezos (XTZ / USD), Monero gibi belirli bir altcoin grubunun performansını da yakından takip ediyor. Dave’in çizelgesine göre, Chainlink 2018 ayı piyasasının dibinden bu yana en iyi performans gösteren şirket oldu ve onu yakından Ethereum, Cardano, NEO, Monero ve Tezos takip ediyor.

Dave, Ethereum ve Bitcoin’in (BTC/USD) uzun vadeli zaman dilimi grafiklerini karşılaştırıyor. Analiste göre Ethereum, Bitcoin’in arkasında tam bir boğa piyasası döngüsü olduğu için patlamaya hazırlanıyor.

Bitcoin’de Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

Popüler analist Aayush Jindal ise Bitcoin’in önümüzdeki seviyeleri hakkında tahminlerde bulundu. Bitcoin fiyatı, ABD dolarına karşı 11.500 dolarlık direncin üzerine çıktı. BTC 11.700 dolardan daha düşük bir seviyede düzeltme yapıyor, ancak 100 saatlik SMA’nın yakınında destek bulması muhtemel.

Bitcoin, 11.500 dolarlık direnç seviyesini kırdı ve 11.724 dolarla yeni bir haftalık en yüksek seviyeye yükseldi. Fiyat şu anda 11.500 doların biraz altında düzeliyor, ancak 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde. Analiste göre önümüzdeki direnç seviyeleri: 11,500, 11,700 ve 11,800 dolar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar