Yükleniyor...

Balinalar Bu Kripto Varlığı Tutmaya İstekli Değil, Peki Neden?

Santiment'in en son verilerine göre, Chainlink (LINK) balinaları, cüzdanlarında kripto varlığı sürekli olarak tutmak istemiyor ve onları daha küçük yatırımcılar arasında yeniden dağıtmayı tercih ediyor.

chainlink link balinasi

Santiment’in en son verilerine göre, Chainlink (LINK) balinaları, cüzdanlarında kripto varlığı sürekli olarak tutmak istemiyor ve onları daha küçük yatırımcılar arasında yeniden dağıtmayı tercih ediyor. Böyle bir eğilimin ana nedeni, fiyat hareketlerine doğal piyasa tepkisi ve token’ın merkezi olmayan doğası olabilir.

Chainlink’in fiyatı, bir aydan kısa bir sürede yüzde 112 büyüme ile Temmuz ayının sonundan bu yana giderek artıyor. Şimdilik LINK, Mayıs ayında ulaşılan 53 dolarlık ATH’sinin ardından ATH değeriyle 30 dolardan işlem görüyor.

LINK balinaları, elde tutulan arzı Eylül 2019’da yüzde 72’den bugün yüzde 63’e kademeli olarak düşürüyor. Bunun nedeni herhangi bir büyük LINK sahibi tarafından açıklanmadı, ancak büyük olasılıkla varlığın merkezi olmayan yapısını bunun nedeni olabilir.

16081

En iyi adreslerin elindeki arz, yüksek volatilite dönemlerinde hızla düşer ve hızlı bir fiyat artışına yol açar, bu da büyük olasılıkla düşük seviyeli yatırımcılardan gelen yüksek talebi gösterir. Chainlink, gelişmiş bir akıllı sözleşmeler merkezi sağlayan bir projedir. Harici beslemelerle etkileşime giren ve zincir dışı çözümlerle entegrasyona izin veren bir akıllı sözleşme ekosistemi oluşturur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner