Yükleniyor...

Balinalar FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) Tutmaya Devam Ediyor

En büyük 100 Ethereum (ETH) cüzdanını takip eden platform WhaleStats verilerine göre, balinalar cüzdanlarında Ethereum dışında en çok FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor.

eth balinasi

En büyük 100 Ethereum (ETH) cüzdanını takip eden platform WhaleStats verilerine göre, balinalar cüzdanlarında Ethereum dışında en çok FTX Token (FTT) ve Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor. Balinalar ayrıca son 24 saatte en çok Chiliz (CHZ) alım satımı gerçekleştirdi.

WhaleStats verilerine göre balinalar popüler kripto para borsası FTX’in token’ı FTT’yi ve meme kripto para birimi SHIB’i elinde tutmaktan vazçgeçmiyor. Bu iki kripto parayı USDT, USDC, MATIC, BEST, MANA, OKB ve WBTC izliyor.

Ekran Resmi 2022 03 26 10.30.58

Ayrıca son 24 saatteki alımlara baktığımızda balinaların Ethereum dışında en çok stablecoin’ler USDC, USDT ve BUSD satın aldığını görüyoruz. En büyük 100 balina bunun dışında SRM, SAND, FTT, WOO, APE ve GRT alımı gerçekleştiriyor. Balinaların en çok sattığı token’lar arasında ise Etherem ve stablecoin’ler hariç SRM, WOO ve SAND yer alıyor.

Son 7 Günde APE Alımları Gerçekleşti

WhaleStats verilerine göre balinalar son 7 günde Ethereum ve stablecoin’ler hariç Serum (SRM) ve Apecoin (APE) alımları gerçekleştirdi.

Ekran Resmi 2022 03 26 10.34.28

Balinalar APE ve SRM dışında SAND, FTT, FTM ve MATIC topladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner