Yükleniyor...

Balinalar, Shiba Inu (SHIB) Hareket Ettirmeyi Durdurdu, İşlemler %7 Oranında Azaldı

Shiba Inu (SHIB) faaliyetleri, varlığın ATH seviyelerini yeniden belirlemesinin ardından SHIB/USD işlem çiftinde büyük oranda artış göstermişti.

shiba inu 2

Shiba Inu (SHIB) faaliyetleri, varlığın ATH seviyelerini yeniden belirlemesinin ardından SHIB/USD işlem çiftinde büyük oranda artış göstermişti. Ancak şimdi bu işlem seviyelerinde azalma yaşanmış durumda.

Zincir içi verilere göre Shiba Inu ağındaki büyük işlemlerin yüzdesi, önemli bir düşüş olarak görülen %7’den fazla azalmış durumda.

İşlem sayındaki azalma, genellikle küçük kripto varlıklar için kötü bir işaret olarak kabul edilir. Balina düzeyinde işlemler olarak da bilinen büyük işlemler, pozitif piyasaya işaret ettiği gerekçesiyle kripto toplulukları tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

Balinalar, perakende yatırımcılara kıyasla, varlığın lehine olacak şekilde büyük işlemler yaparak eğilimleri değiştirirler. SHIB, Ekim ayının sonundan bu yana düşüşe geçtiğinden, fazlaca yaşanan balina alımları olumlu bir işarettir.

Ticaret Hacmi Düşüşte

Büyük işlemlerin azalmasının yanı sıra, Binance’teki ticaret hacmi de önemli ölçüde azaldı.

Ekran Alintisi 5

Hacim düşüşü, varlığın ATH oranında yaklaşık %40 değer kaybetmesinin ardından tokena olan ilginin azalması sebebiyle meydana geldi. Geçtiğimiz hafta kripto piyasası düzeltmesi sırasında SHIB değerinden bir şey kaybetmedi. Genel olarak tokenın düşüşü yavaşladı ve günlük volatilite yaklaşık %10’luk bir düşüş yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner