Yükleniyor...

Balinalar, Son 24 Saatte Yüksek Oranda Shiba Inu (SHIB) Aldı

WhaleStats'a göre, balinaların cüzdanlarında öncekinden %42 daha fazla SHIB var.

Balina

WhaleStats’a göre, balinaların cüzdanlarında öncekinden %42 daha fazla SHIB var. Balinaların ortalama SHIB bakiyesi 2,5 milyar seviyesinde gözüküyor.

Son 24 saat içerisinde cüzdanlarına %42 oranından daha fazla SHİB ekleyen balinaların bu işlemi, popüler meme tokenin fiyatına olumlu bir etki göstermedi.

shiba veri

Son zamanlarda çeşitli borsalardan Shiba Inu satın alan balinalar, varlığın fiyatını etkilemedi.

Shiba Inu yaklaşık 0.000039 dolarda üç gün boyunca aynı fiyat seviyesinde kalarak düşük oynaklıkla işlem gördü.

Shiba Inu Ticaret Hacmi Düşüyor

Balinaların cüzdanlarındaki SHIB bakiyesi önemli ölçüde arttı. SHIB yatırımcıları tarafından sağlanan ticaret hacmi ise %36 oranında önemli ölçüde azaldı.

shiba ini shib

Bunun arkasındaki neden, hem kripto varlıklardaki düzeltmeye hem de SHIB/USD işlem çiftindeki düşük oynaklığa bağlı. Shiba Inu’nun popülaritesindeki ani yükselişi, %70’e ulaşan oldukça yüksek oynaklık izledi.

%10’luk ortalama oynaklık düşüşü ve %60’lık bir fiyat düzeltmesiyle, yatırımcıların çoğu, daha değişken dalgalanmaları yakalamak için Shiba Inu’yu bıraktı ve fonlarını diğer popüler kripto varlıklara taşıdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner