Yükleniyor...

Anonim XRP Balinası, Binance’e 40 Milyon XRP Taşıdı

Anonim bir XRP balinası, Binance’e 40 milyon XRP taşıdı.

anonim xrp balinasi binancee 40 milyon xrp tasidi

Anonim bir XRP balinası, Binance’e 40 milyon XRP taşıdı. 

Zincir üstü verilere göre sonu “kskkhi” ile biten anonim bir cüzdan, dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu olan Binance’e 40 milyon XRP transfer etti. Şu anda anonim cüzdan yaklaşık 13 milyon XRP tutuyor. Cüzdan ayrıca kendisinden önemli ölçüde daha fazla XRP tutan başka bir bilinmeyen cüzdandan bu büyük işlemden sadece bir gün önce 40 milyon XRP almıştı.

anonim xrp balinasi binancee 40 milyon xrp tasidi
Kaynak: Bithomp

İkinci cüzdanda şu anda 156 milyon XRP bulunuyor. Söz konusu anonim cüzdanın daha önce de büyük miktarlı XRP transferleri gerçekleştirmesi onun bir kripto varlık alım satım platformu ile ilişkili olabileceğini akla getiriyor.

XRP’de Son Durum

XRP de piyasanın geri kalanı gibi, koronavirüs varyantı sonrası ortaya çıkan satışın yaralarını sarmaya çalışıyor. Son 7 günde yaklaşık %10 düşen XRP son 24 saatte %5 değer kazanarak kayıplarının bir kısmını geri almayı başardı. XRP yayın saati itibariyle 0.97 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner