Yükleniyor...

Citigroup’un Eski Yöneticisi, 1,5 Milyar Dolarlık Kripto Fonu Başlattı

Citigroup'un eski yöneticilerinden Matt Zhang, Hivemind Capital Partners adında 1,5 milyar dolarlık bir kripto girişim fonu başlattı.

crypto

Citigroup’un eski yöneticilerinden Matt Zhang, Hivemind Capital Partners adında 1,5 milyar dolarlık bir kripto girişim fonu başlattı.

Merkezi New York’ta bulunan kripto ekini Hivemind, dört farklı stratejiye odaklanmayı planlıyor. Yield staking, ticaret, risk sermayesi yatırımları ve play-to-earn (P2E) gaming. Şirket Goldman Sachs’ın eski analisti Sam Peurifoy’u da ekibine kattı.

Zhang’a göre, Peurifoy’un P2E Gaming koluna liderlik etmesi, fonun piyasadaki diğer fonlardan farklı olmasını saplıyor. Peurifoy,e n popüler kripto oyunu olan Axie Infinity’de önemli bir topluluk lideri olarak tanınıyor.

Hivemind’in P2E oyunlarını yatırım stratejisine dahil etmesi, kripto oyunlarına artan talep ile son derece uyumlu görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner