Yükleniyor...

Bank of America, Kripto Paralar Hakkında Bir Rapor Yayımladı

Bank of America (BAC), kripto varlıkları risk varlıkları olarak görüyor.

Bank of America Kripto Paralar Hakkinda Bir Rapor Yayimladi

Bank of America (BAC), kripto varlıkları risk varlıkları olarak görüyor. En son yayınlanan bir araştırma raporunda yatırımcıların gelecekteki herhangi bir ağ yükseltmesi için bekle ve gör tavrına geçtikleri belirtiliyor.

Bank of America, Ethereum‘un ağ yükseltmesi Merge‘ten sonra kullanıcıların sonraki yükseltme veya güncellemelerde bekle ve gör tavrını takındıklarını Ethereum’un da bu yüzden düştüğünü söyledi.

Bank of America: Faizler Arttıkça Kripto Varlıklar Düşüyor

Bank of America (BAC) yakın tarihli bir araştırma raporunda, dijital varlıkların küresel faiz oranları yükseldikçe düşen risk varlıkları olarak hareket etmeye devam ettiğini söyledi. Buna karşın stablecoin’lerin piyasaya girişi ise kripto para piyasası için olumlu karşılanıyor.

bank of america

Bank of America’nın raporunda, ödemeler veya havaleler gibi gerçek dünya kullanım örnekleri benimsendiği ve merkeziyetsiz Oracle ağları gibi gerçek dünya veri sağlayıcılarının işlevselliği artırdığı için geçen haftadan bu yana varlık girişlerinin bir önceki haftaya göre yüzde 58 artarak 490 milyon dolara ulaştığı belirtildi.

Bank of America, merkeziyetsiz finansın benimsenmesini desteklemek için düzenleyici netlik beklediğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner