Yükleniyor...

Bank of America’ya Göre Ufukta Bir Ayı Piyasası Görünmüyor

Bank of America, benimsenme düzeyi, geliştiri faaliyetlerinde artış gibi bazı sebeplerle ufukta bir ayı piyasası görünmediğini söyledi.

bank of americaya gore ufukta bir ayi piyasasi gorunmuyor

Bank of America, benimsenme düzeyi, geliştiri faaliyetlerinde artış gibi bazı sebeplerle ufukta bir ayı piyasası görünmediğini söyledi. 

ABD’li bankacılık devi, “Dijital Varlıklar: Akış Halinde” başlıklı bir not yayımladı. Banka notta, kişisel ve borsa tabanlı cüzdanlar arasındaki kripto para akışı analizinin, piyasanın yönü konusunda bir kararsızlığa işaret ettiğini söyledi. Ayrıca Fed’in sıkılaşma politikasının önümüzdeki altı ay içinde kripto piyasasında yukarı yönlü hareketi sınırlayabileceği ifadeleri yer aldı. Analistler ayrıca benimseme düzeyi ve geliştirme faaliyetindeki büyümeyi göz önüne alarak, bir “kripto kışı (ayı piyasası)” olmayacağını düşünüyor.

Borsalardan Bitcoin çıkışları, dipten satın alımların azaldığını; borsalara Ethereum girişlerinin ise lider altcoinin üzerinde bir süre daha sert rüzgarlar esmesine sebep olabileceği ifadeleri yer aldı.

40.000 dolar seviyesini geri almada başarısız olan Bitcoin, yayın saati itibariyle 38.300 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner