Yükleniyor...

Barry Silbert: Dürüstlüğüm ve İyi Niyetim Sorgulandı

Digital Currency Group CEO'su Barry Silbert, dürüstlüğünün ve iyi niyetinin sorgulanmasının kendisi için zor olduğunu söyledi.

barry silbert 1

Digital Currency Group CEO’su Barry Silbert, dürüstlüğünün ve iyi niyetinin sorgulanmasının kendisi için zor olduğunu söyledi.

Twitter hesabı üzerinden kripto para sektörünü değerlendiren Silbert, gündeme ilişkin açıklamalar da yaptı.

Barry Silbert, Spekülasyonlara Yanıt Verdi

Sektörün durumunun düşündüğünü dile getiren Silbert, DCG ile ilgili spekülasyonlara yanıt verdi.

Son 10 yılda şirketi ve sektör için oynadığı rolden gurur duyduğunu belirten Silbert, ilk Bitcoin fonunun ve sektörün en etkili medya platformunun oluşturulmasına yardımcı olduklarını vurguladı.

Geçtiğimiz yılın hayatının en zor dönemi olduğunu söyleyen Silbert iyi niyetinin sorgulanmasından ötürü duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

“Geçen yıl, hayatımın en zor yılı oldu. Kötü niyetli kişiler, çöküşler ve çok geniş bir alana yayılan dalgalanma etkileri sektörümüzü kasıp kavurdu. DCG, iştiraklerimiz ve portföy şirketlerimizin çoğu mevcut kargaşanın etkilerinden muaf olmasa da işleri doğru bir şekilde yapmaya odaklanarak geçirdiğim on yılın ardından dürüstlüğümün ve iyi niyetimin sorgulanması zor oldu”

DCG’nin daha iyi bir finansal oluşturma çabasıyla ön planda kalmaya kararlı olduğunu belirten Silbert, uzun vadeli bir başarı sağlamak için anlamlı değişiklikler yapılacağını dile getirdi.

Sektörün güvenilirliğini tekrar sağlamak için yapılacak çok iş olduğunu belirten Silbert, iyimserliğini koruduğunu söyledi.

“Sektörün, benzeri görülmemiş bir dolandırıcılık ve suç dalgasıyla neredeyse tamamen yok olan güvenilirliğini ve itibarını yeniden tesis etmek için yapılacak çok iş var. Bu hepimiz için zorlu bir yıl olacak ancak ben iyimserliğimi koruyorum”

Gemini kurucusu Cameron Winklevoss, birkaç saat önce Barry Silbert ve şirketi tarafından dolandırıldıklarını dile getirmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner