Yükleniyor...

DCG, Cameron Winklevoss’u Kötü Niyetli Olmakla Suçladı

DCG, Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss'un yaptığı açıklamaları çaresizlik olarak nitelendirdi ve kötü niyetli olmakla suçladı.

dcg

DCG, Gemini kurucu ortağı Cameron Winklevoss’un yaptığı açıklamaları çaresizlik olarak nitelendirdi ve kötü niyetli olmakla suçladı.

Gemini ve Digital Currency Group arasındaki Genesis gerginliği tüm hızıyla devam ediyor.

DCG, Winklevoss’a Sert Çıktı

Cameron Winklevoss, geçtiğimiz hafta Barry Silbert’e gönderdiği ve kamuoyu ile paylaştığı mektupta, Genesis’in kendilerini kötü niyetli bir biçimde oyaladığını dile getirmişti.

İki şirket arasındaki sorun Gemini Earn programından ötürü ortaya çıktı. Genesis, borsanın Earn programına kredi veren ortak şirket konumunda yer alıyordu. Şirket, kullanıcılara paralarını yatırma karşılığın %7.4’lük bir getiri fırsatı tanıyordu. Ancak Genesis’in para çekme işlemlerini durdurması, Gemini kullanıcılarının paralarını alamamasına neden oldu.

Cameron Winklevoss, birkaç saat önce yaptığı açıklamada, DCG CEO’su Barry Silbert’ı hedef aldı ve kendilerini dolandırdığını söyleyerek istifa etmesini talep etti.

Digital Currency Group, Twitter üzerinden vermiş olduğu yanıtta sert sözler söyledi:

“Bu, Gemini Earn’ü işletmekten ve müşterilerine pazarlamaktan sorumlu olan Cameron Winklevoss’un suçu başkasına atmaya yönelik çaresiz ve yapıcı olmayan bir çaba.
Bu kötü niyetli, sahte ve karalayıcı saldırılara karşı tüm yasal haklarımızı saklı tutuyoruz.
DCG, tüm taraflar için işe yarayan bir çözüme ulaşmak amacıyla Genesis ve alacaklıları ile verimli bir diyalog kurmaya devam edecek”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner