Yükleniyor...

Dogecoin Fiyat Analizi – 10 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

DOGE Piyasa Degeri 1 Milyar Dolar Eridi

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerin yanı sıra bekleneni vermeyenler arasında sevilen altcoin’lerden olan DOGE vardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin (DOGE) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,6 düşüş kaydetti.

Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Kripto para topluluğunun en sevilen token’larından olan Dogecoin (DOGE) 2013 yılının Aralık ayında ortaya çıkmıştır. Günümüzde yatırım ve işlem amaçlı kripto paraların daha fazla tercih edilmesi sebebiyle Dogecoin (DOGE) kendinden sık sık söz ettirmeyi başarıyor.

image 187
DOGE’un günlük grafiği

DOGE’un günlük grafiğine baktığımızda 0,16 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 0,072 dolara gerilediğini görebiliyoruz. Buradan sonra DOGE’da sular durulmamış, fiyat inişli çıkışlı devam etmiş. DOGE’da bir sonraki hedef 0,08 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 0,07 dolara kadar geriletebilir.

Sonuç olarak, Dogecoin fiyat analizi, DOGE/USD paritesinde tutarlı bir düşüş gözlemlendiğinden, satıcılar için destek veriyor. Bugün ayılar önde giderken fiyat son 24 saatte 0,07624 dolara düştü. 0,07469 dolardaki destek seviyesi güçlü kalırsa, düşüş baskısı devam edebilir ve fiyatlarda daha fazla düşüşe yol açabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x