Yükleniyor...

Bass: “Bitcoin, Altın ve Gümüş Patlamaya Hazır”

Hayman Capital Management kurucusu J.

bitcoin altın ve gümüş patlayacak

Hayman Capital Management kurucusu J. Kyle Bass, gümüş, altın ve Bitcoin’in (BTC), yükselmeye hazır olduğunu dile getirdi.

Popüler isim Twitter hesabından, yaptığı açıklamada bu üç varlıktan daha yükseğe gitmeyi sağlayacak patlayıcı hareketler beklediğini dile getirdi. Bass, konuyla ilgili olarak merkez bankalarının para basmalarından da bahsederek şu ifadeleri kullandı:

“Gümüş, Altın, Bitcoin tüm dünyada devam eden çok miktarda para basımı göz önüne alındığında patlayıcı hareketleri yaparak yükselmeye hazır görünüyor.”

Bass, 10 yıl öncesini gösteren bir gümüş grafiği de paylaşarak, sözlerini pekiştirdi.

Peter Schiff’ten Yanıt Geldi

Ünlü Bitcoin eleştirmeni ve altın savunucusu Peter Schiff de Bass’ın sözlerine karşılık verdi. Schiff, şu ifadeleri kullandı:

“Gümüş ve altın konusunda sana katılıyorum ancak Bitcoin grafiğinde bir yükselişin meydana geleceğini gösteren hiçbir şey yok. Neye bakıyorsun?  Bitcoin’in altın ve gümüş gibi toparlanamaması aşağı yönlü hareket izleyeceğini gösteriyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner