Yükleniyor...

Çıkış Yakalama İhtimali Olan 10 Doların Altındaki 3 Altcoin

Bilindiği üzere Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash yeni yatırımcıları yakalayamayan yüksek bir yatırım standardı belirledi.

kış Yakalama İhtimali Olan 10 Doların Altındaki 3 Altcoin

Bilindiği üzere Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash yeni yatırımcıları yakalayamayan yüksek bir yatırım standardı belirledi. Bununla birlikte, sektörün en büyük varlıkları olma potansiyeline sahip ve halen 10 doların altında bir dizi altcoin yer alıyor. Analist John Kojo Kumie’ye göre bu 3 altcoin, yakın zamanda çıkış yakalama ihtimaline sahip.

Chainlink (LINK)

Chainlink son zamanlarda sektörün en önemli, en umut verici ve en ucuz dijital varlıklarından biri olarak ortaya çıktı. LINK 2017 yılında tanıtılan akıllı sözleşme ile gerçek dünya uygulaması arasındaki boşluğu kapatmak için tasarlandı.

Blockchain, ağının dışındaki verilere erişecek kadar güçlü değil ve bu nedenle oracles genellikle akıllı sözleşmelere veri beslemesi görevini yürütür. Bu durumda Chainlink, akıllı sözleşme yürütmesi ve sürekli harici veri beslemesi sağlamak için oracles’ı Ethereum ağına bağlar. LINK, node operatörlerine ödeme yapmak için kullanılan merkezi olmayan oracle ağının yerel para birimidir.

Kasım 2017’de Link 0.14 dolardan işlem görüyordu. Dijital varlık, 15 Temmuz 2020’de 8,6 dolarlık en yüksek seviyesini kaydettikten sonra 8 dolara geriledi. LINK şu anda CoinMarketCap’te 9. sırada yer alıyor.

Huobi Token (HT)

Huobi Token (HT), Huobi kripto para borsasının yerel para birimidir. Herhangi bir özel Huobi etkinliğine erişmek, borsa kararlarına oy vermek, işlem ücreti indirimi, VIP durum planları satın almak ve borsada listelenen kripto para birimleri ile ticaret yapmak için kullanılan, borsa bazlı bir token’dır.

Şubat 2019’da, Huobi Token 0.9 dolardan işlem görüyordu ancak daha sonra yükselişe geçti. Şu an 20. Sırada yer alan kripto para birimi 4.31 dolardan işlem görüyor.

Tezos (XTZ)

Tezos, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları (dApps) desteklemek için tasarlanmış bir platformdur. Yerel para birimi, proof of stake mekanizmasına dayandığı için madencilik yapılamaz. Tezos Şubat 2019’da 0.36 dolardan işlem görüyordu, ancak şu anda 3 dolardan işlem görüyor.

Dijital para biriminin 737 milyonluk arz ve 2 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor. Tezos’un yıllar içindeki ilerlemesi de dikkat çekici bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner