Yükleniyor...

Balinalar Yüksek Miktarda ETH Transferi Gerçekleştiriyor

Kripto paralarda büyük transferleri izleyen Whale Alert, bugün geç saatlerde birkaç büyük transfer fark etti.

ethereum balinalari hareketlendi

Kripto paralarda büyük transferleri izleyen Whale Alert, bugün geç saatlerde birkaç büyük transfer fark etti. Yapılan paylaşımlara göre 1 milyonun üzerinde ETH hareket ettirildi.

Whale Alert tarafından yapılan paylaşıma göre; çok kısa süre içerisinde gerçekleşen bu transferlerin tümü bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum’da yaşanan bu artışlar, ETH’nin gün içerisinde %10’dan fazla değer kazanması ile birlikte gerçekleşti. Bu tarz büyük fiyat hareketlerinde, balinalar sıklıkla varlıklarını biryerden başka bir yere taşımayı tercih ediyorlar.

Whale Alert’in tespit ettiği 8 farklı ETH transferinin yaklaşık değeri ise 290 milyon dolar civarında. Ethereum, özellikle son haftalardır yatay bir ticaret devam ettirdiği için, uzun zamandır görmediğimiz bir transfer hareketliliği gerçekleşmiş oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner