Yükleniyor...
Sponsored

BEEPLE’ın Twitter Hesabı, Kimlik Avı Bağlantısı Paylaşmak İçin Saldırıya Uğradı

BEEPLE olarak da bilinen sanatçı Mike Winkelmann'ın Twitter hesabı bugün bir kripto dolandırıcılığı için saldırıya uğradı.

beeple nft hack

BEEPLE olarak da bilinen sanatçı Mike Winkelmann’ın Twitter hesabı bugün bir kripto dolandırıcılığı için saldırıya uğradı. Hesap moda tasarımcısı Louis Vuitton ile işbirliği yapan bir web sitesine sahte bir bağlantı paylaşmak için saldırıya uğradı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

MetaMask/MyCrypto’dan bir güvenlik araştırmacısı olan Harry.ETH, “Beeple’ın Twitter hesabı, para çalmak için bir kimlik avı web sitesi yayınlamak amacıyla ele geçirildi” diye tweet attı.

BEEPLE’nin hesabı, “resmi bir çekiliş” için sahte bir bağlantı paylaşmak amacıyla saldırıya uğradı ve Twitter kullanıcılarından bazıları cüzdanlarından ETH çekildiğini söyledi.

The Block’un daha önce bildirdiği gibi, Louis Vuitton, Louis: The Game adlı bir oyun için ödül olarak BEEPLE’ı NFT sanatı için görevlendirdi. Sayfasına göre BEEPLE’nin yaklaşık 672.000 Twitter takipçisi var. Geçen yıl BEEPLE, bir NFT’yi 69 milyon dolarlık rekor bir açık artırmayla sattı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x