Yükleniyor...

Benjamin Cowen, Ethereum için Düşüş Bekliyor

Kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinden yaptığı paylaşımda Ethereum (ETH) için yüzde 65'lik düşüş beklediğini söyledi.

Benjamin Cowen Ethereum icin Dusus Bekliyor

Kripto para analisti Benjamin Cowen, YouTube üzerinden yaptığı paylaşımda Ethereum (ETH) için yüzde 65‘lik düşüş beklediğini söyledi.

Zorlu geçen kripto para piyasasında, fiyat hareketliliğinin gidişatı tahmin edilemiyor. Volatilitesi yüksek piyasa koşulları, sabit bir koşul olarak ayı trendinde ilerliyor. FTX borsasının çökmesi, Terra krizinin patlak vermesi ve birçok kripto projesinin para çekme işlemlerini durdurması önemli etmenler oldu. Yatırımcılar, olası her kötü senaryo için korku havasına büründüler. Kripto analisti Benjamin Cowen, piyasa koşullarını öne sürerek Etheruem için çöküş beklediğini dile getirdi.

Benjamin Cowen, Ethereum Fiyatda Yüzde 65 Düşüş Bekliyor

YouTube’de 779 bin abonesi bulunan Benjamin Cowen, Ethereum (ETH) fiyatıyla ilgili iddialı açıklamalarda bulundu. Cowen, büyük bir ekonomik endişe nedeniyle ETH fiyatının çökeceğini düşünüyor.

ETH düşüşüne odaklanan Cowen, “Ethereum’un ABD doları karşısındaki değerine ilişkin olarak burada hala bir bacak aşağıda baktığınızı düşünüyorum. Bence bu 400-600 dolar aralığı, son döngüde gördüğümüz aynı değer türünü aramaya başlamak için iyi bir nokta.” dedi.

Cowen‘e göre, Ethereum‘un sosyal risk metriği de satış baskısı için bir hazırlık olduğunu gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner