Yükleniyor...

Beşiktaş Taraftarından Takımına Bitcoin (BTC) Bağışı!

Türk futbol endüstrisinin ekonomik sebeplerle zor günler geçirdiği şu günlerde, taraftarlar da takımlarına destek olmak için kolları sıvadı.

bjk

Türk futbol endüstrisinin ekonomik sebeplerle zor günler geçirdiği şu günlerde, taraftarlar da takımlarına destek olmak için kolları sıvadı. Türkiye’nin en büyük futbol kulüplerinden biri olan Fenerbahçe’nin “FenerOl” kampanyasında olduğu gibi, yine bir diğer büyük futbol kulübü Beşiktaş da “Bırakmam Seni” adlı bir taraftar destek kampanyası düzenledi.

Bağış Yağdı!

Televizyonlardan naklen yayınlanan bağış kampanyasına deyim yerindeyse bağış yağdı. Birbirinden ünlü isimlerin destek olduğu, Vodafone Arena’da gerçekleştirilen kampanyada Rahmi Koç gibi iş insanları da; Haluk Levent ve Murat Boz gibi şarkıcılar da destek verdi. Ancak bir taraftar vardı ki, özellikle kripto para yatırımcılarının ilgisini çeken bir bağış yaptı.

2 Bitcoin Değerinde Bağış!

Destekçilerden Arda Saral’ın, canlı yayının olduğu gece 00:45 itibariyle açıklanan rakamlara göre 160 bin TL değerinde Bitcoin bağışladığı bildirildi. Bu da Bitcoin’in o anki fiyat seviyesiyle yaklaşık 2 Bitcoin’e denk geliyor.

Taraftarların bütçesi dahilinde yaptığı bağışlar çerçevesinde, Arda Saral’ın yaptığı bağış oldukça dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner