Yükleniyor...

Analist: “Bitcoin (BTC) Bu Seviyeyi Kırarsa Hedef 24 Bin Dolar.”

Bitcoin bir patlama yaşadı ve ne yazık ki, bu patlamayı sürdüremedi.

analist bitcoin btc bu seviyeyi kirarsa hedef 24000 dolar 2

Bitcoin bir patlama yaşadı ve ne yazık ki, bu patlamayı sürdüremedi. Bitcoin yaklaşık 500 dolara yakın bir değer kaybettiği için teknik kurulum temelden daha güçlü bir şekilde ortaya çıktı. 12.200 dolarlık yüksek seviyesinden düşen BTC, 11.800 dolarda destek bulmaya başladı.

Bitcoin’de (BTC) Düzeltme Endişeleri

Çoğu analist, spekülatörlerin piyasada kar elde etmek ve düşüşleri satın almak için oynadıkça 12.000 dolar seviyesinin aşılmasının zorlaşmasının devam edeceğini savunuyor. Bununla birlikte, daha yüksek desteğe yönelik bu talebin, artışın ardından 9.800 dolardan 12.000 dolara yükselen büyük bir düzeltmeye ilişkin artan endişeyi yatıştırma avantajı var.

Popüler bir vadeli işlem trader’ı, başlangıçtaki 15.000 dolarlık en yüksek seviyeye doğru bir kırılmanın ufukta olduğunu savundu. Kripto para analisti Adam Mancini, 12.000 doları aştıktan kısa bir süre sonra elde edilen “çok yıllı yükseliş üçgenini” izlediğini doğruladı.

15.000 dolarlık yüksek, ideal bir pozisyon ve Bitcoin’i 2019’un en yüksek seviyesi olan 14.000 doları kırmasını isteyen long vadeli sahiplere uygun bir pozisyon olacaktır. Bitcoin 15.000 doların üzerine çıktığında, Mancini ayrıca rekor düzeyde yüksek olan 24.000 dolarlık seviyeleri öngörüyor.

Haftanın trendi, özellikle de bugünkü pump ve dump’tan sonra kararsız kalıyor. Yakalananların piyasada gerginlik yaratmasıyla birlikte, birçok kişi daha belirleyici bir eğilim olana kadar uzak durmayı tercih edecek. Ve herhangi bir büyük katalizör olmadan, bu, mevcut aralıklar içinde yana doğru harekete yol açacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner