Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Önümüzdeki Haftalarda Altcoin’leri Yok Edebilir

Altcoin’ler son aylarda parlamaya başladı.

Bitcoin BTC Önümüzdeki Haftalarda Altcoin’leri Yok Edebilir

Altcoin’ler son aylarda parlamaya başladı. Aslında birçok altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselirken 1 numaralı kripto para biriminden önemli ölçüde daha iyi performans gösterdi. Buna en güzel örnek, merkezi olmayan oracles tokeni Chainlink (LINK) ‘dir. Altcoin, devam eden yükselişi ile son zamanlarda kripto alanında baş döndürüyor.

Önümüzdeki haftalardaki eğilime gelince, bir kripto analisti, Bitcoin’in hakimiyetini genişlettikçe alternatif kriptolara karşı zafer kazanacağını öne sürdü.

Bitcoin (BTC) Konsolidasyonu Devam Ederken Altcoinler Parlıyor

Geçen hafta BTC için oldukça sakin geçti. Geçen hafta sonu büyük bir dalış yaptıktan sonra, lider kripto para birimi 12.000 doların üstüne yükselmeyi başardı. Şimdi, BTC, geçilmesi zor bir ceviz olduğunu kanıtlayan 12.000 dolar ile yeni bir konsolidasyon aşamasına girdi.

Bu süre zarfında, yatırımcıların dikkati BTC’den kayarken altcoin’ler rekor seviyelere ulaştı. Bu hafta, özellikle LINK, Band Protocol ve Decentraland gibi altcoinler, göz kamaştıran kazançlarla parladı.

Yatırımcılar astronomik bir dalgalanmaları yakalamak için bir sonraki altcoin’i ararken, analist Willy Woo, altcoin partisinin yakında ezici bir durma noktasına gelebileceğini belirtti.

Bitcoin, Altcoin’in Partisini Bozmanın Eşiğinde

Ünlü zincir içi analist Willy Woo, 9 Ağustos’taki bir tweet’te, amiral gemisi kripto paranın önümüzdeki haftalarda altcoin’lere göre önemli ölçüde kazanacağını gösteren bir dizi faktörü listeledi.

Woo ayrıca en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un (ETH) diğer altcoin’lerden daha güçlü göründüğüne inanıyor. Hal böyle olunca hem BTC hem de ETH’nin arttığı bir durum oluşabilir.

Woo’nun analizine göre, BTC önümüzdeki haftalarda özellikle iyi performans gösterebilirken, alternatif kripto para birimleri arka planda kalıyor. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde Bitcoin’i izlemek daha iyi bir fikir gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner